Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşyeri için basit bir program

Aiko

Öne çıkan mesajlar

Selam,

İşyerimizdeki laboratuvar için basit bir program yazdırmak istiyorum. günlük yapılan analizleri girip, müşteriye göre tanımlanan standartlara göre analizlerdeki eksik miktarları vs rapor halinde dökebilecek, geriye dönük müşteri ve analizi yapan kişi filtrelemesi yapılacabilecek, internete bağlı olmadan duruma göre 1 2 laboratuvar cihazı ile etkileşim halinde olabilecek basitçe bir program.

Şu an makrolu bir excel kullanılıyor. bu forumdan olur veya çevrenizde bu işi yapabilecek bir öğrenciye de yönlendirebilirsiniz. firma değil şahış arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yoğun excel kullananlarda generic davranış galiba : "Basit bir program istiyorum" diye başlayıp ebesinin nikahını tarif ediyorlar sdadad. Örneğin; He bak takvimdeki günlere göre, xxx sonuçlarını şu şu parametrelerle zzz algoritması ile tutup kaydırma işi çok kasıcaksa şunu da yapabilirsin diyip daha saçma önerilerle geliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bizimde işyeri için daha sağlam bi programa ihtiyacımız var, ama hala adım atamadık.
mobile kısmı olacak datalar takip edilebilecek, (android-ios/nativescript, angular, ionic vs kullanılabilir)
server kısmı olacak, bütün girdiler takip edilecek vs.

biraz meşakatli yani; zaman geniş, uğraşırım diyen pm atabilir.ayrıntıları konuşuruz
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba, masaustu uygulamasi mi olacak? ben yapabilirim de aklinizdan gecen butce nedir? ( ogrenci dediginize gore cok yuksek degil ama yine de tahmini rakam verirseniz, uygun bulursam yapabilirim)

ozel mesajla da iletisim kurabilirsiniz.

Aiko said:

Selam,

İşyerimizdeki laboratuvar için basit bir program yazdırmak istiyorum. günlük yapılan analizleri girip, müşteriye göre tanımlanan standartlara göre analizlerdeki eksik miktarları vs rapor halinde dökebilecek, geriye dönük müşteri ve analizi yapan kişi filtrelemesi yapılacabilecek, internete bağlı olmadan duruma göre 1 2 laboratuvar cihazı ile etkileşim halinde olabilecek basitçe bir program.

Şu an makrolu bir excel kullanılıyor. bu forumdan olur veya çevrenizde bu işi yapabilecek bir öğrenciye de yönlendirebilirsiniz. firma değil şahış arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@goldbaren, bu cok klise bir cumledir ya, "bak biz yaptiriyoruz ama baskalari da isteyebilir, vuradan yurur gidersin, sen ona gore fiyat ver bize"

paticik de bir kisinin forum a girip girmedigini (forum da en son gondsrdigi post lari), hatta ozel mesaji okuyup okumadigini anlayabiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...