Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi player

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Quo-Vadis said:

Yıllardır GOM , 2.1.28 diye bir version , yıllardır da sorunsuz. Update yi kapat, kullan gitsin.

Önce K-Lite basic, o da 9 küsür version, Ondan sonra ac3filter 2_6_0b lite , üstüne de Gom Playeri kurarım.
Daha açamadığı bir formata denk gelmedim.
Altyazı görüntüleme ileri geri alma vs. en kolayı onda, yandan üstten alttan nerden çekersen çek, her türlü geliyor pencere.

Classic directory skininde kullanıyorum. En kolay o bana.

VLC yi default player olarak Twitch Streamlink Gui de kullanıyorum sadece.

Hemen hemen aynı durumdayım. Yeni sürümünü sevmedim. Kontrolleri de biraz değiştiriyorum - mesela TAB next file demek

GOM dışında bişey var mı diye bakmamışım bile. GERGE'nin dediğine sadece GERGE dedi diye bakacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük kullanım için VLC rakipsiz (eski BS Player'cı olarak convert oldum), arşivciyseniz arşivlenmiş diziler filmler içinse eski XBMC yeni adıyla doğru addonları indirilmiş Kodi. Otomatik altyazı konusunda da sıkıntısız. Filmi/diziyi direkt ismini düzelterek, kapak fotoğrafından özetine, imdb rt puanlarına kadar getirip koyuyor önüne, dizide izlediğin izlemediğin bölümleri işaretliyor kaldığın yeri unutturmuyor, istediğin siteden altyazıyı otomatik çekiyor. Open source olduğu için güvenilir ve her türlü gelişime açık, her ihtiyaca göre addonu var.
Sosyal ağlarda paylaş

mpc-hc kullanıyorsanız, mpc-be var daha iyi.

video kalitesi bakımından LAV Filters + MadVR ile ince ayar yaparsanız, potplayer ile birlikte ikisi en iyi. ben potplayer kullanıyorum çünkü hardware acceleration dxva2 performansı çok daha iyi.

geri kalan bütün playerlar trash. 720p 2k bitrateli video falan izliyorsanız farketmez tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
artifact varsa; video renderer için madVR yerine, evr custom present'ı kullan abi. benim laptopta da sıkıntı oluyor. madVR nvidia optimus varsa harici kartı algılayamıyordu yanılmıyorsam. çok bi farkı yok zaten linkteki tweakleri yaparsan.

SVP 4'ü kullanmıyorum, preset customization yok diye. 3.1.7'i kullanıyorum. 4 free'si biraz dumbed down, paralı versiyonda yapabiliyorsun sadece. 720p-1080p film/anime için ayrı ayar yapıyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

video için MPCHC, müzik için AIMP kullanıyorum. ikisi de DELİKANLI programlar, etliye sütlüye karışmadan kendi işlerini yapıyorlar. Win7'deyken PotPlayer baya iyiydi ama onun eski bir sürümünü kullanıyordum. kusursuzdu. windows 10'a geçince güncel halini kullanmak zorunda kaldım ve hiç beğenmedim.

AIMP mesela baktım geçen 8MB ram tüketiyordu, resmen dedenin köstekli saatine kursan çalışır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...