Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein

calimero

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

zipzip said:

Patiyi biliyorum abi, fistan gelicek 'BU NE MK EHEHEHE' dicek sonra Eren yerlerde. O yüzden o, coolluktan değil. Ben hiç beklemediğim tepkiyi aldım buradan dfs

Bi de gelip abone olsanıza g*tler bu kadar konuşuyonuz.

abi senin kanalın ne napıyosun onu desene aaaaaağğğğğ yangın var diye bağırıcam şimdi asdafahjads

link neyim bişey ver!11!

Sormuşsun sonra uğruna konu açtığın Jahrein'in 1.5 katı subscriberı masaya vurunca zipzip dağa kaçmışsın. Ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Ya olm...

Paso forumda olmayani yericez diye konu aciyonuz, hizinizi alamayip birbirinize giriyonuz.

Abi yermek için açmadım ki? Kaç sayfada jahrein ile ilgili negatif tek bi postum yok, ki olabilirdi de. Önce ünlü olduğunu belirtmek için topic açardım, konu konuyu açardı, sonra da evet ya Zaaa derdim. De öyle bir derdim yok, adam meşhur YouTuber olmuş gunahiyla sevabıyla. E geldim paylaştım yani.

Sende sürekli bir kulp takma çabası.

di said:

Garipsiniz vallahi...
Sosyal ağlarda paylaş

ahah yok ya hassaslaşmadım, hani konuyu bu maksatla açıyorsunuz dediğin için şeettim bana kasıtlı bir şey yaptın diye değil.

konu evrildi bir şekilde o tarafa. martian konusu da genel bir serzeniş zaten bence doğal, laf sokma meselesi sonradan ortaya çıktı. failler, kubat damage'lar falan :)
Sosyal ağlarda paylaş

ülkenin yansıması olmuş, bu adamların yüceltilmesi falan komik.

düşünsene hayatın o kadar sıkıcı ve monoton ki eğitimsiz wasted birinin internetten başka eğitimsizlere küfür etmesini izliyorsun ketçap mayonez ekmek yerken.

hani o kadar kötüsün ki aynı oyunu açıp oynayamıyorusn, veya aynı küfrü sen edemiyorsun sanki.

üretilen hiçbir içerik yok, attention span o kadar düşmüş ki acun senin için prime time, gündelik izlediğin videolar jahrein.
Sosyal ağlarda paylaş

Kişiliğini, karakterini bilemem yüz yüze muhabbet etmediğim için ama hitap ettiği kitleye yayın yapıyor ona göre davranıyor işte. Aynı acun gibi. Mantıklı olanı da bu zaten.

Size göre dünyanın worst oyuncusu veya yayıncısı olabilir ama live stream konusunda türkiyenin en çok izlenen kişisi ve onu geçen herhangi bir kişi olmadığı sürece bana göre bu başarıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...