Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein

calimero

Öne çıkan mesajlar

Cokomantis said:

sabonis said:

konusu açılmışken ama söliim bence editing falan baya leş ya. madem profesyonel olarak yapıyon, tut bi adam sırf bu iş için, tertemiz kaliteli bişiler ortaya çıksın.

^şu abi kesinlikle. kimin kanalını izledi de beğenmeyip bunu dedi bilmiyorum ama editing content'ten daha önemli çoğu zaman. zaten internette her yer her şey dolu, yeni bir şeye başlarken düzgün production da arıyor insan. yeni bir şey'e dizi de dahil, film de, youtube vidyosu / subs'ı da. ses-görüntü-editing cep telefonu tier olunca yav he deyip youtube history'den bile siliyorum benzer paçavraları önermesin diye.

jahrein'i dedim ben. girdim kanala 2-3 videoya göz attım da, böle 2010 yılından gibi geldi videolar..
Sosyal ağlarda paylaş

jahrein'in tayfa anaokulu-lise1 arası ya. 18'ini geçip halen izleyenler falan genellikle büyük annesinin donunu giyip dans falan ediyordur odasının kapısını kitleyip.

adamın pozitif anlamda verdiği hiçbir şey yok, arkadaşa içerik toplarken biraz izlemek zorunda kalmıştım da bileklerimi falan kesecektim hiçbir şey olmamasından vs...
Sosyal ağlarda paylaş

jahreinin yayınları oynadığı oyundan çok muhabbeti için izleniyor. millet bayılıyor adamın hikayelerine, küfürlerine(chate veya kendi sublarına ettiği küfürler dahil), dengesizliklerine falan. mesela adamın sevgilisi yok adama ABİ NASIL KARI KALDIRIRIZ diye bağış geliyor lol

ben en çok rage anlarını seviyoru dfsfdsfds

https://www.youtube.com/watch?v=0V8srXFvz9s

dota hariç oyunlarını geneli kötü oynar :D yine de izleniyor yani saygı duymak lazım.

geçen outlast 2 yayınında 31k views vardı anlık.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

ya bu değilde selenaymı onla baturay bişey var onlar çok acaip. hele karıyı falan sokakta görseniz ağzına kürekle vurursunuz hoşt ulan diye. herifin 1.4m takipçisi var lan. toplamda utuba türkiyeden 1.4m kişi girmiyodur takipçi mi satın alıyo lan bunlar acaba

türkiyeden youtube'a giren 18- kitle 1.4m vardır sırf
Sosyal ağlarda paylaş

3 tl ye pc toplayan çocuklarda "görece" daha çok content+zeka parıltısı var

bir iki videosunu izleyeyim dedim hani "ekere mekere" derim diyordum da kalite yerlerdeymiş abav, üslubu falan daha düzgün olsa gülümsetebilirdi ama onun yerine kubur içeriğiyle yayın yapmayı tercih etmiş, adamın ağzını her açışında boi mideye sigara ve kalitesiz kahve karışımında kanser kokusu yayılıyor
Sosyal ağlarda paylaş

amma konuştunuz adamı ya. sevmiyorsanız muhabetini döndürmeyin, popülerleştirmeyin. 5 sayfa adamı konuşmuşsunuz. Noyzura'ya da aynısını yapıyosunuz. çok kral promote ettiniz sevmediğiniz/beğenmediğiniz/desteklemediğiniz adamı gelip teşekkür etse yeridir. paralı reklam verse patiye bu kadar olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...