Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder: Kingmaker

fenris

Öne çıkan mesajlar

Load timelar özellikle de kingdom loadingin hızlanması baya iyi olmuş, tonla kritik bugfix de var. Sonunda release sürümüne getirebildiler oyunu. Chapter 6-7 hatta 5teki aceleye getirilmiş eksik içeriği de belki ilerde modlar toplar artık.

Masticore said:

Seyi merak ediyorum, oyunda hic harita,fog acmiyor gibi bir seyim. Questlerden pek firsatta olmuyor zaten.
Haritada yeni yerler kesfedip temizlesek olasi questleri engellemis oluyormuyuz.

Olmuyor ama oraları olması gerektiğinden boş görüyorsun. Daha sonra yeni bi event geldiğinde yeniden girersen düzgün şekilde gerçekleşir event. Hatta yanlış hatırlamıyorsam overland travelda oraya yaklaştığında nodeun köşesinde küçük bi ünlem çıkıyor bu bölgede son geldiğinden beri yeni olaylar var bi gir istersen diye.
Sosyal ağlarda paylaş

3 aydir falan oynamadim, bir performans artisi oldu mu oyunda? Genel olarak zirt pirt yukleme ekranlarindan ve yuklema surelerinden bikmis idim.

Gerci bardagi tasiran son damla bir gorevde parti uyelerimden ayri dusup butun inventorynin hayvani agirligini yemek suretiyle milim milim ilerler hale gelmek olmustu.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

3 aydir falan oynamadim, bir performans artisi oldu mu oyunda? Genel olarak zirt pirt yukleme ekranlarindan ve yuklema surelerinden bikmis idim.

Gerci bardagi tasiran son damla bir gorevde parti uyelerimden ayri dusup butun inventorynin hayvani agirligini yemek suretiyle milim milim ilerler hale gelmek olmustu.

sadece harita ekranını yüklerken bi hızlanma var, geri kalanı daha da yavaşlamış bile olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

1.2.2yle birlikte bende baya hızlandı tüm loadlar, özellikle kingdom ekranı kanserdi onun düzelmesi çok iyi olmuş.

Bu arada bazı quest bugları bug değil feature, zaman geçmesi ya da çeşitli triggerların gelmesi gerekiyor falan. Buglanan questlerinizi googlelayın emin olun, burdan da bi iki kişiye oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

2 haftaya geliyormus free + geciken DLC ile:

“Pathfinder: Kingmaker – Enhanced Edition” Key Features:

Free Upgrade for all existing players

Numerous gameplay-enriching content additions and dozens of quality-of-life features

New abilities and ways to build your character

A Brand-new class: Slayer

New items and weaponry

Improved balance, especially in the beginning and last two chapters of the game

Enhanced kingdom management system, both in terms of balance as well as usability and player comfort

Increased variety of random encounters on the global map

Thousands of fixes and improvements made since the game’s initial release

https://steamcommunity.com/games/Pathfinder_Kingmaker/announcements/detail/1629653127989663749

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...