Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder: Kingmaker

fenris

Öne çıkan mesajlar

Craft var mı bu arada? Hani sende olmasa bile şehrine aldığın artisanlara falan craftlatmak şu bu? +5 undead bane Javelin craftlayın diyebiliyor musun misal?

Artifact fragment olayını okudum baya op artifactlerin parçaları alakasız tonla yere saçılmış, craft denemez belki ama BG2deki artifact hunt a biraz benziyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

açık söyliyim ben hiçbirini yapmadım. gelen itemlarda öyle aman aman görünmedi netten baktığımda. artisanların abidik gubidik getir götür questleri var; "kralım bana şurdan üç şişe içki getiriver" şeklinde...

ama crafting/enchanting mutlaka olması gerekirdi. starknife feat leri aldın diyelim, oyunda starknife yok magical. featleri varken kendileri olmadığına gore muhtemelen yetiştiremediler çoğu item ı.

melee inq filan olursanız martial prof. alın, ne güzel çıkarsa onu kullanırsınız. (martial prof. feat I bütün silahları kapsıyor. masaüstündeki gibi tek tek silah bazında almaya gerek yok oyunda.)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ooo 1.1 geldi sanırım, 5.5 gb patch var. Baya QoL improvement geliyor kenarda BP tutmasan bile patlamıyorsun falan. Eh yani sonunda. Greater shout falan da fixlenmiş, ray attack sneakler aynen devam ama.

Bide barony bilgileri derlemesi koymuşlar şurda. Bilinmeyen pek bişey yok gerçi

https://steamcommunity.com/app/640820/discussions/0/3104564981102427318/

Bu arada oyunun niye beta alpha olarak piyasaya sürüldüğünü de THQ Nordic'in 3. çeyrek raporlarında açık açık yazmış yüzsüzler

said:
Net sales of Deep Silver were SEK 251.8 million, driven by the release of Dakar 18 and a good performance of Pathfinder Kingmaker at the end of the quarter.

http://www.thqnordic-investors.com/en/financial-reports/
Sosyal ağlarda paylaş

dlc ler açıklanmış. season pass 40 tl.

said:
DLC #1 - “The Wildcards” (to be released on December 6 2018)
Ardent adventurers of The Stolen Lands will soon have the chance to play the first new DLC! Featuring a new playable race Tieflings, a new playable class Kineticists, and of course combining a race with a class, you get a character! Prepare to welcome your new companion, the Tiefling Kineticist who comes, just like every other companion, with her own rich and engaging storyline.

DLC #2 - “Varnhold's Lot”
A new bonus campaign. While celebrating your victory at Jamandi Aldori's mansion, you've met another hero of the Stolen Lands: the mercenary captain Maegar Varn. While you're building your barony in the Shrike Hills and Narlmarshes, Varn and his people are establishing their own nation of Varnhold in the rocky foothills of Dunsward. What did they have to face? Play this new story, and export the consequences of the choices you've made there into the main campaign! This exciting new side story is about the size of one chapter of our main campaign and will take 6-12 hours to complete, depending on your playstyle.

DLC #3 – “Beneath The Stolen Lands”
A new game mode. Sometimes you want to play a story with memorable characters, rich lore, and a complicated set of choices and consequences. But then there are days when you just want to grab a sword, cast some spells, and destroy a horde of monsters! This DLC will introduce a rogue-like randomly generated endless dungeon, complete with a new unique boss. You can explore it in a separate game, or as a part of your main campaign. How deep can you go?
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Hadi ya kotu mu o kadar
Almayi dusunuyordum ben de

Ya onu bugların siniriyle yazdım.

Oyunun temeli oldukça güzel, bu şekilde Pathfinder settingde karakter yaratıp güzel güzel oynayacağın oyun yok zaten - ama şu an defalarca patch yemesine rağmen hala bugfest bazı yerler ve baya can sıkıyo - daha fazla insan ilk actlerde diye patchler oralara yoğunlaşmış sonlarda coşuyo böyle

Ha onlara da sıra gelir ve bir gün düzelir bu oyun o yüzden acelesi yok ama düzelirse kesin oynanmalı diyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Bu lanet Valeri nerde trading postta? üstünde "blind" var scrollcuya sildirecem bulamıyorum bi türlü,kendimde silemiyorum caster lvl 15 istiyo scroll, takıldı kaldı öyle,girmediğim gizli bi yermi var trading postta nedir yok ortalarda?

Bide bu saçmalık nedir anlmadım,lvl 2de "perma stat dmg" atan moblar koymuşlar ertarafa,kendin silemyosun çünkü 3 lvl scroll,scroll satan elemanı bile getiremiyosun trading posta lvl 2de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...