Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder: Kingmaker

fenris

Öne çıkan mesajlar

sağolsun o henchman ve ayıbear'ını ally ettiğim halde kavgaya karışmayıp arkada durdular bug'lı bug'lı. haritanın en sağındaki isimli 2 karakter ve çetesi hariç herkesi kesmiştim (bi türlü alamadım onları). 1-2 kere yanlışlıkla stag lord'u trigger'layınca denedim, o 2 denyo çok pis dövüyordu. o yüzden tekrar tekrar denedim o ikisini kesmeyi ama yok indiremedim.

sonra neyime güvendiysem yanlarında stag lord olmayan bu adamları kesememiş halimde bastım mekanı, önce o ikisini focus'layıp (artık nasıl zarlar geldiyse ekrana kan sıçradı adamlar ölürken) geri kalanları tartakladım summon'la onla bunla. bandit çetesi de stag lord'u spam'ledi o arada. arkadaki hayvanayı ve henchman yavşağı gelmedi ama.

hadi ayıcık neyse "başlarım uygarlığınıza da ülkenize de, armut yiycem ben" diye kavgaya girmedi ok de o öbür yavşağı bulursam sallandırıcam meydanda.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi ilk herifleri dövdüm. sonra işte quest oldu takip ettik fln yerlereini buldum. dedim sonra gelirim baron oldum geldim girmiyor. oraya gidiyorsun haritada kalıyor öyle. pehey. ne oyunmuş arkadaş.

Esh said:

ben girdim ya.

stag lord fight zor yalniz, lvl6 falan mi olmak lazim lel

lvl 4'de kestim ben. mekana sol üstten girip orada bi tane hençmen'i önden ikna edip yolladım. ayı buldum bir tane onu da bana yardım etsin diye loreladım. fight başlayınca geri çektim herkesi diğer banditler tankladı. sonra ayı geldi. 1-2 denemede kestim challengingde.

baron olduktan sonra girilmiyor okumuştum ben de. orası kolay yalnız keşke önceden girseydin 2 tane companion var orada.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi ilk herifleri dövdüm. sonra işte quest oldu takip ettik fln yerlereini buldum. dedim sonra gelirim baron oldum geldim girmiyor. oraya gidiyorsun haritada kalıyor öyle. pehey. ne oyunmuş arkadaş.

Esh said:

ben girdim ya.

stag lord fight zor yalniz, lvl6 falan mi olmak lazim lel

lvl 4'de kestim ben. mekana sol üstten girip orada bi tane hençmen'i önden ikna edip yolladım. ayı buldum bir tane onu da bana yardım etsin diye loreladım. fight başlayınca geri çektim herkesi diğer banditler tankladı. sonra ayı geldi. 1-2 denemede kestim challengingde.

ben de oyle yaptim, tek atiyo bazi elemanlara, kil oluyorum. 2 kere denedim gerci sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

tüm banditleri temizle. sağda 2 komutan var onları da ayrı al.

ilk yarıktan girdiğiden bi adam var onu çevir stag lord'a karşı.

sonra ayıyı ally yap ya da pasifize et.

daha once stag lordu ararken wine muhabbeti var bi yerde zulamamışlar onları zehirlersen stag lord zehirlenmiş başlıyo combat'a.

bi de oleg'sin eşinin kızkardeşi olması lazım onlara katılmış onu öldürmezsen önceden orada karşılaşıp tarafına çekebiliyosun 4 5 kişi katılıyolar sana. ben bunu yapmamıştım gerçi öldürmüştüm hatunu.

level 4 yeterli challenging'de rahat iniyor. stag lord tepeye summonluyo kendini tüm adamlarını oraya koy, octavia ile aşağıya web at rangeler aşağını temizlerken melee'ler stag lord'a dalsın hemen iniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fire res scroll al yardir wereratda. Bi de bomba attigi icin grubu ayirmakta yarar var magaraya girince. Hold person falan ise yariyordu diye hatirliyorum.

Zorluk icin lvl 6dan sonra rahatladim, yuruye yuruye kesiyorum. Tabi chapter 3 ve sonrasi bizi neler bekliyor bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...