Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder: Kingmaker

fenris

Öne çıkan mesajlar

eger lazimsa oleg trading post'a res. scroll eklemisler 1 tane, 1gp

bu kaleye geri donup yonetme olayi 10-15 gunde bir ideal gibi, ozellikle tam ay basinda yada sonunda gitmek iyi.

birde ben bu oyunun basinda outskirts denen yeri eklemedim hemen, asil kalede hersey rank 2 olup local questler bitene kadar rahatca takildim.
bolge eklemeleri trigger bence oyunda, bir anda questler eventler doluyor falan, onceden bilmeden tamamladiklarim da sayiliyor zaten bolge acilinca orda.

kis geldi oyunda lol
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de genel bişey sorucam, eskiden baldur's gate'leri iwd'leri falan nasıl oynuyorduk biz? hani "eww kim okuyacak (seslendirmesiz) wot üstüne wot" muhabbeti değil de, feat'ler, build'ler bu kadar kafa yakmıyordu sanki?

ne bileyim combat maneuver bonus (ve defence) diye bişey çıkmış mesela. bunun defans olanında str+dex'ten gelen bonuslar ekleniyor mesela. ama attack'larda kullanılanlarda sadece str bonusu geliyor. weapon finesse aldım, light weapon var, combat maneuver'lara dex'ten bonus gelecek mu şimdi? DELİRTMEYİN BENİ

mantıken eklenmemesi lazım bana kalırsa da bi satırlık bişey ekleyiverselermiş keşke weapon finesse'in açıklamasına "düz atak only" ya da "cmb'lere de veriyor rahat ol" gibi. (bi de allaşkına şu feat'leri tree'li falan yapaydınız da "3'te şunu 6'da bunu alayım" diyebileydik "bunun improved olanı ne istiyo şimdi" diye saatlerce scroll'lamadan...)

gibi sorunlar yaşadığımı pek hatırlamıyorum. internette çarşaf çarşaf phb'ler dm's guide'lar falan da yoktu. kurallar daha mı basitti yoksa oyunlar mı daha iyi iletişebiliyordu acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

ya bi de genel bişey sorucam, eskiden baldur's gate'leri iwd'leri falan nasıl oynuyorduk biz? hani "eww kim okuyacak (seslendirmesiz) wot üstüne wot" muhabbeti değil de, feat'ler, build'ler bu kadar kafa yakmıyordu sanki?

O oyunlarin büyük kısmı 2nd edition kurallarına göre yapılmıştı, bir tek Icewinddale 2'de third edition'a yarım yamalak geçmişlerdi. 2nd edition'da featler olmadığı için kurallar daha basitti. Yanlış hatırlamıyorsam class seçtikten sonra karakterlerin gelişimine büyü seçmek ve dual class seçebilmek hariç hiçbir etkimiz yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

bende dün cheat baktım BP için, abi görevler var 1500 BP istiyor her hafta 35 falan geliyor şaka gibi sdf

editörle oluyorsa onla para basayım link atar mısın?

Akşam unutmazsam ve linkini bulursam atarım 70mb felan bir şey yoksa mail atıyım derdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

bende dün cheat baktım BP için, abi görevler var 1500 BP istiyor her hafta 35 falan geliyor şaka gibi sdf

editörle oluyorsa onla para basayım link atar mısın?

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/242460-pathfinder-kingmaker/77053431

Ben karakter denemek için kullandım :)
Sosyal ağlarda paylaş

büyük patch yetişmedi 800 mb hotfix le idare edin demişler.

The "Invincible Kingdom" option was added. When turned on, your barony or kingdom will not be destroyed even when its state drops below Crumbling. This option is switched on by default for the "Story mode" difficulty. Please note that story critical events tied to the main threat of the chapter can still destroy your kingdom! However, you will get several warnings before that happens.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar iki hotfix cikardi bi gunde. Yalniz cok acayip degisiyor sonuclar gorevlerde. Genelde 2 3 farkli yoldan bitiriliyor gorevler cok hosuma gitti olay, goz boyama icin yapmamislar.

Tigi herkes kurtarmis bi ben kurtaramadim galiba mafis oldu bossla kapisirken

Sosyal ağlarda paylaş

tig

combatta olmuyorda o hortlaga hala bagli oldugu icin oluyor.

orda cadidan geldikten sonra annesiyle konusmak gerek bizim inn'de kosede, sonra koye gidince Lizardfolk tayfasindan bikacina yardim edip korkularini gidermek lazim cunku hortlak eleman korkudan besleniyor.

tig ile konusurken bir kiside Glitterdust buyusu varsa dialogda cikiyor, ayrica anneyle konustugumuz icin korkma annen senicok seviyor gibi birsey demek gerek, birde konusmayi "leave" diyip bitirmeden combata girmek lazim cunku lizardfolklari cagiriyor gereksiz yere.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...