Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder: Kingmaker

fenris

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

abi diğer herifin peşinden fazla gittim galba. ama anlamadım 15 günde bitirmişsin işte. zorlaşıyor mu gün geçtikçe? bu mantıkla istesem 4 kere bile bitiremez miyim şuan :D

ben de diğer herifin peşinden gittim ondaki companion'ları alırım diye haklı da çıktım. çok vakit almıyo rahat rahat takıl. lvl4 olunca bossu kes sonra zaten vakit akmaya devam ediyor brevoy muydu oradaki hatuna gidip resmi olarka belirtmediğin sürece. herifin mekanı bul istersen sonra takıl zaten başka bi yere gitmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

ben 65 gün kala bitirdim görevi sonra 15 gün gezdim. challenging oynuyosan level 4 olup bitirmeni öneririm yoksa baya zor olabilir. bi de bitirdikten sonra heryeri gezebilirsin vaktin var hatuna bildirene kadar

ya ben de onu soracaktım. stag lord'u (cool name (tu)) tokatladıktan sonra timer iptal oluyor di mi? yani atıyorum 60 gün kaldı, dövdük, 59 gün mü gezebiliyoruz yoksa sonsuza kadar boş boş gezip tüm quest'leri tamamlayabiliyor muyuz?

bir de animal companion'lara falan isim veremiyoruz sanırım. ranger'ıma köpek aldım (<3) "dog" diye geziyor yanımda. steam forumunda qq'ladım hemen. cahil misiniz ya (facepalm)

çok şaşaalı bi release'miş gibi yetirştirmek için aceleye getirmişler :P
Sosyal ağlarda paylaş

Valla developerlar ayda bir gidin baskente demis. Ben oyle penaltilar olacagini sanmiyorum, en fazla opportunityleri kacirirsin. En kotu otomatige alin city managementi yardirsin. Ben parayi nerden bulcaz onu anlamadim iki tane event var parasizliktan yapamiyorum, normal gold degil sehir icin bp para birimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna saçma hatalardan dolayı devam etmiyorum.Mağaraya girecekken saçma hatalar verip atıyor felan sizde de böyle mi?. Türkçe Windows ile alakalıymış sanırım öyle okudum. Birde oyuna genelde zor vs. deniyor ben act 1 de zorlanmadım hiç neredeyse normal ve challenge modda act 2 de mi zorlaşıyor oyun ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyunun restini hala çözemedim galiba ya.
hpler dolmuyor anlamadım. ya da çok az doluyor. nasıl arttıracağız? ration da topluyor rest esnasında. restten sonra sıfır kalmış oluyor. natural healing diyorum yine olmuyor falan.

edit: natural healing açınca çok az doluyormuş. illa spell atacaz yani?
Sosyal ağlarda paylaş

rest ekraninda ustte saat/zaman seysi var orda saga dogru gittikce bu kadar rest edersen su kadar heal eder ikonlari var. natural healing en uzun sureni galiba, ben kalan buyuleri kullan diyorum o yuzden, 2 cleric var partimde.

default rest sadece fatigue gecene kadar oluyor yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de cift cleric vardi da simdi tekini alchemistle degistim. Direkt trollere rape patir kutur vuruyor. Biraz daha devam edicem verim alirsam boyle birakirim. Su an heal skilli yok kimsede, rest yapiyorum yari hp ile kalkiyolar. Cure wound scroll stokluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

Bende de cift cleric vardi da simdi tekini alchemistle degistim. Direkt trollere rape patir kutur vuruyor. Biraz daha devam edicem verim alirsam boyle birakirim. Su an heal skilli yok kimsede, rest yapiyorum yari hp ile kalkiyolar. Cure wound scroll stokluyorum.

Cleric good ise spellerini heala cevirme imkani olmasi lazim sanki oto?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...