Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder: Kingmaker

fenris

Öne çıkan mesajlar

Var, kısa kısa şeylerdi. Çok ilerlemedim oyunda. (Bugdan ve dengesizlikden fenalık geçirip bıraktım)

Benim dediğim powerplay yapmak için tooltipler eksik. Dragon disipline olmak için bazı classlar olamıyorsun mesela belirtmemişler... gibi. Elinde patlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

remus ne kadar oynadın oyunu bilmiyorum da, rp yaparak bi çok yeri savaşmadan geçebiliyorsun. mesela chapter 1'in son boss'una saldırmak için 4 5 farklı yol var. ayrıca novel olayları var haritada combatsız, yeteneklerine göre ilerliyorsun.

belirttiğin nokta direkt pillars of eternity'i anımsattı bana.

pcgamer review'i da rezalet.

oyun iyi ben şu ana kadar beğendim, chapter 2'deyim. challenging oynuyorum, neredeyse her encounter için planlama ve bufflama gerekiyor. choke point, herkese ranged verip düşmanlar web'deyken oklama hepsine hazırlanın beyler. elinizde ne varsa kullanmanız gerekiyor.

develepor zorlula alakalı bugün steama yazmış; https://steamcommunity.com/app/640820/discussions/0/3393916911759245677/
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

bu ilk ana göreve;

3 ay süre veriyor ne kadarda bitiyor tahminen. kafama göre geziyorum biraz falan 60 gün kaldı da götümde patlamasın?

ben 65 gün kala bitirdim görevi sonra 15 gün gezdim. challenging oynuyosan level 4 olup bitirmeni öneririm yoksa baya zor olabilir. bi de bitirdikten sonra heryeri gezebilirsin vaktin var hatuna bildirene kadar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...