Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

table doesn't exist hatası (java - mysql workbench)

Litminov

Öne çıkan mesajlar

öncelikle hepinize selamlar. şöyle bir sıkıntım var.

mysql workbench ile bir localhost yarattım. (workbench v6.3 - mysql v5.7)

içine 4 adet table yarattım. (kişi bilgileri içeriyor ad, soyad vs)

bu tablelara value ekledim. (ad,soyad vs kişi ekledim)

buraya kadar her şey normal.

eclipse'te bu 3 table'a da ulaşabiliyorum bunlara insert, update, delete vs yapabiliyorum.

ancak oluşturduğum bir table'da show,insert,delete vs herhangi bir işlem yapmaya çalıştığımda servername.thattable doesn't exist diyor.

niye bu hatayı aldığımı anlayamıyorum. o table orada yaratılmış. diğer table'lardan kod olarak hiçbir farkı yok. aynı table'lar hatta table adları değişik sadece.

workbench içinde insert,update,delete vs yapabiliyorum ancak eclipse java'da buna izin vermiyor bulunamadı diyor olmasına rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

2011 oncesi olmasi, guncel olmamasi anlamina gelmiyor ki, son zamanlarda da mesaj atan olmus. so da zaten acilan bir basligi tekrar actirmama gibi bir procedur soz konusu duplicate diyip kapatiyolar.

ikincisi, orm dedigin sey automagically sana db yi hazirlayip, al abi kullan en optimize sekilde demiyor ki. yeri geldi mi stored procedurlerini yazip, optimizasyonunu kendin yapman lazim.

kaldi ki bende .net framework de code first yerine, db first sekilde model'i export etmeyi tercih ediyorum.

mottomuz; kontrol sende, guc sende.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...