Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Domina

serkanay

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

Twistli son guzeldi, ilk kez oynayacaklar pic lanista olmayin iyi olun yoksa aglarsiniz :)

dur hele önce bir ağlasınlar, ben ikinci oynayışta düzelttim ehu. daha keyifli öyle. :p
Raylen said:

6 lira da olsa piksel oyuna para vermeye elim gitmiyor bir türlü, kesin bir akşam 3 saat oynarım sonra varlığını unuturum diyorum vazgeçiyorum, bir replayabilitysi yeniden oynanabilirliği bişeyi var mı ya

çok yok, sinema bileti parası niyetine düşünmek lazım. iki kere oynadım, 6 saat olmuş işte saat başına 1₺'den entertainment.
http://s2.quickmeme.com/img/20/20dc7825d07c77cf179e08b58cdfaf736e09542908cb9a1dfd07bbbc900f35ec.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

olm bu ne bi kart buldum tek atıyo adam herkeze asd 1200 1200 indiriyo direk oyun bitti :(

%50 üzeri heallenememe ama bonus dmg alma ve %50 altı stat bonus verme ve daha hızlı daha çok yuvarlanabilme kartını murmilloya verince final maçında dark souls gibi oynadı lol, ekipteki herkes öldü o da diğer bütün ekibi sololadı. tam komediydi uçarak roll atıyor kaça kaça arada bir vuruyor filan. wpn dmg öyle kırılıyor bonus kartlarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...