Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legends of Aria (Shards Online)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Voys said:

nereden indirmeyi tercih ettiniz?

2 tane işyerini işletiyor bu adam aktif olarak.
Fakat oyunu çekeceği yeri bulamıyor.

Henüz key varsa bende alabilirim 2 gündür bu adamı bekliyorum hesabından bi bakıcam diye.

Bu oyun paralı mı olacak yoksa 30 doları verirsem sırf kozmetik oyun parası vs mi?
Sosyal ağlarda paylaş

CrayTotem said:

Voys said:

nereden indirmeyi tercih ettiniz?

2 tane işyerini işletiyor bu adam aktif olarak.
Fakat oyunu çekeceği yeri bulamıyor.

Henüz key varsa bende alabilirim 2 gündür bu adamı bekliyorum hesabından bi bakıcam diye.

Bu oyun paralı mı olacak yoksa 30 doları verirsem sırf kozmetik oyun parası vs mi?

kes lan aşlsfa
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi başladım da

1. oyun çok kasıyor. cs:go da 90fps alıyorum halbuki. Görüntü ayarlarını da kıstım. başka ne yapmam lazım?

2. guild falan var mı nerde toplanıyoruz nerede buluşma noktası

3. 10.000.000gp check vardı cebimde, bozdurdum 1gp oldu?? normal mi bug mı? report edeyim ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

şimdi başladım da

1. oyun çok kasıyor. cs:go da 90fps alıyorum halbuki. Görüntü ayarlarını da kıstım. başka ne yapmam lazım?

3. 10.000.000gp check vardı cebimde, bozdurdum 1gp oldu?? normal mi bug mı? report edeyim ona göre
bu oyunu bilmiyorum da şu an yeni alınacak bi lowend pc 200-300 fps civarı oynatır csgoyu, 90fps baya dandik bir pc olmalı özellikle işlemci
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Voys said:

şimdi başladım da

bu oyunu bilmiyorum da şu an yeni alınacak bi lowend pc 200-300 fps civarı oynatır csgoyu, 90fps baya dandik bir pc olmalı özellikle işlemci

gaming pc değil tamam da işlemcisi falan kötü değil sanki

HP Pavillion i7-5500U 2.4ghz 8gb ram

ekran kartım da GeForce ama neydi hatırlamıyorum. fena değil o da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...