Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSI GeForce GTX 1070 Gaming Z 8GB

Salire

Öne çıkan mesajlar

@lopeth

https://www.amazon.de/gp/product/B01J5ZJHWW/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

1530 lira + 150 liralık oyun kodu 2 sene garantili 1070

https://www.amazon.de/gp/product/B01GVHNW3W/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

illa msi olsun dersen 1568 lira kod yok 2 sene garanti (sayfada yazmamışlar ama sorsan belki verirler kod)

böyle tonla ürün var 20-30 euro fazlasına daha bilindik marka model alınabilir yine trden ucuza.

bunlar 0 ürün bu arada kullanılmış değil lel

dün attığım link o güne özel 50 euro indirime girmişti,bunlar şu an ucuza gelenler (indirimsiz halleri) , 1070 alcak adama kodlu 1070 i al keyfini çıkar derim.

he bide tr dışından ekran kartı alınmaz diye konuşuyosun (garanti olarak üstüne oturmak ve 3 hafta beklersin) argumanıyla ve sana kimse 1070 kötü 1080 alın demiyo, burdaki sıfır 1070 fiyatına 100 lira ekleyip 1080 alabiliyosun deniyo, max 5-10 güne geliyo garantisiyle. Az yukarda yazdım bilale anlatır gibi, anlamamışın.
Daha da sana bişey yazmıcam valla "donanımhaber ağzına" laf edip şu mesajları nası atabiliyosun anlamıyorum cidden
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar 1080 Ti aldiğim için karti satiyorum kendisi yolda 1 hafta içinde elime geçecek, ondan sonra bu karti elimden çikartacağim. Fakat, sahibindende 1420 lira vereceğini iddaa edenler var. Eger son dakkada vazgeçerse sizden birine 1300-1350 gibi verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hiçbir farkı yok msi gigabyte vs. ucuz bulduğunuzu alın geçin. gigabyte telefonlara çıkmıyormuş falan gibi bişeler de büyük yalan. crawler kafası pazar alanına da taşınmış...

markalar arası tek fark üstlerindeki soğutucular yani. bir de işte bazen kimi marka coil whine ile sorun yaşıyor falan, anca o yani.

Ben memnun kalmadım zamanında bi ürününü aldım. Sen alabilirsin veya tavsiye edebilirsin sorun yok.

Diğer taraftan her konuda bi sataşma içerisindesin. Ne oldu yaran mı var tatlı çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...