Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSI GeForce GTX 1070 Gaming Z 8GB

Salire

Öne çıkan mesajlar

200 dğl 500 küsür fark ediyo, o mesajıda saboya yazdıydım alıntı yapmayı unutmuşum, bana dert olan şey şu 2k 3k ekran kartı satan firmaların ekmeğine yağ sürülmesi,500-600 yeri geliyo 800 lira kar koyup ekran kartı satmaları. Sizde o fiyatlara bu heriflerden aldığınız sürece geçirmeye devam edecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir farkı yok msi gigabyte vs. ucuz bulduğunuzu alın geçin. gigabyte telefonlara çıkmıyormuş falan gibi bişeler de büyük yalan. crawler kafası pazar alanına da taşınmış...

markalar arası tek fark üstlerindeki soğutucular yani. bir de işte bazen kimi marka coil whine ile sorun yaşıyor falan, anca o yani.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an indirimde olan kart o diye onu koydum,yarın msi indirime girer başka gün başkası indirime girer 50 tane amazon var italyasından tut almanyasına kadar açıp bakmak lazım hangisinde daha ucuz-indirim var diye
sen gtx 1070 alıyosan üstündeki işlemci için alıyosun hepside nvidianın işlemcisi, gerisi fantazi, sesli çalışan fanı olur olmaz orası ayrı dalga ama, sanmıyom kulaklık takmadan oyun oynayan kaldımı artık. Gidipte burdan 2k para verip 1070 alınmaz onu demek istemiştim.Çöpe 250gb ssd + cpu soğutucu parası atılması komik.
Sosyal ağlarda paylaş

ya msi 1070 lazım şuan, ama almayalım 50 tane amazon gezip indirime girmesini bekleyelim. Sonra 2 hafta bekleyelim dua edelim daha erken gelsin diye.

karta bişey olunca da garanti olarak dik tutup üstüne oturalım.

pc başında refresh kasacağınıza düzgün bir işle meşgul olsanız aradaki fiyat farkının mislini kazanırsınız zaten
Sosyal ağlarda paylaş

linkler baya sağlammış gerçekten

@lopeth baya çöpe atçak paran var heralde abi, saat başı 500 lira alıyosun sanırsam sağlam işmiş lul

gtx 1080 https://www.amazon.de/gp/product/B01J66BMXC/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

sen burdan 2000 liraya 1070 al garantili olsun, siparişi verdiğin gün eline gelsin lel

dandik işte çalışan adam da, indirim kovalamadan f5 abanmadan normal satış fiyatından 1080 alsın 2100 liraya (trdeki 1070 fiyatına 100 daha ekleyip lul) üstüne bide beleş oyun kodu alsın 150 liralık, 1 hafta beklicek tabi kargoyu,yeni ekran kartı alırken insanlar eskini direk çöpe atıyo 1 hafta kartsız kalcak yazık. üstüne 2 yıllık amazon garantisi alsın (trden aldığın garantiye gidince 15 günde gelmezken adamlar 1 haftaya yenisini yollasınlar)

Bilmiyom abi sen ya yerel bir firmada çalışyosun vatan pc tarzında milleti mikmeye doyamamış yada 1 saat fazla çalışırım yeaa diyip çöpe sağlam paralar atabiliyosun iyimiş.
Sosyal ağlarda paylaş

abi linkteki alet ne kadara geliyor çok rica ediyorum

nerden linklersen linkle

1070 kötü 1080 alın diyorsan yeri burası değil zaten aptallığın sınırlarını zorluyorsunuz

tanımadığım adamın ihtiyacım olmayan malını savunduruyorsunuz donanımhaber ağzınızla

daha da yok yok ssd de alırsın yeaw diyorsan helal olsun sana

edit: friendly fire
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...