Jump to content
Rotweiler

İrlanda'ya taşınmak

Öne çıkan mesajlar

Selam genşler,

Özellikle aileden EU vatandaşı biriyle evlenerek giden birileri va rmı İrlanda'ya?
Prosedürlerle ilgili ve önceliklerle ilgili soracaklarım var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
mortis vardı sanırım irlandada. hatta ev arkadaşı da vardı gene burdan.

mortis olmayabilir ama nick M ile başlıyordu eminim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
akirafes gelip ev fiyatları çok fena, hayat çok pahalı, tr ne güzel, vergi cenneti falan diye anlatır birazdan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
oraya gore ev fiyatlari da kiralari da normal de carpan 5 olunca bize gore kazikus..

hos istanbulda kadikoyde filan evin varsa satip sallaya sallaya ev alabilirsin yine de ingilterenin cok izbe olmayan biryerlerinde..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben 2015-2016 arası bir yıl kaldım. evlenme işlerini bilmem ama onun dışında soracağın soru olursa yanıtlarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben Dublin'de yasiyorum, evlenerek gelmedim, sorularina olabildigince cevap vermeye calisirim. Kiralar Dublin'de epey pahali evet. pahali olmasini gectim, bulmak da zor. parasiyla olmuyor sadece sdfs

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Selam,
Cork’ta yasayan, orayi bilen var mi? Birkac ay sonra tasinma durumum var. Genel irlanda bilgisi de olur.
Tesekkurler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Cork, Irlanda'nin Izmir'i gibi. cografi olarak degil tabii de, biz Cork'ta simite gevrek deriz gibi misal. kendilerini hep Dublin'le yaristirirlar

onun disinda guzel sirin bi sehir. Apple basta olmak uzere baya bi multinational sirket var dolayisiyla expat nufusunun yerli nufusa orani yuksek olmasi lazim. UK ve Avrupa'ya flight connectionlar da iyidir.

yerli Cork aksani baya agirdir, alisman uzun surebilir. unlu Cork'lular arasinda Roy Keane ve Graham Norton olmasi lazim.

ev bulma, expat ortamlarini falan orda yasayanlar yazsin. benim disardan gozlemlerim bu kadar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...