Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinemia Kart

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bende ilk defa bu yıl üye olarak denedim, açıkçası memnun kaldım ancak son zamanlarda fırsat bulamadığım için iptal ettirdim. Enpara'nın kampanyası ile dönemsel olarak yararlanmaya çalışıyorum. Düzenli olarak gidenler için yıllık olanı da cazip tabii ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
Silphatos said:

sinemia ile alakası yok da yeni konu açmayom şimdi, cinemaximum appten veya sitesinden online alırken imax hariç tüm salonlarda sadece ilk 3 sıradan veriyor salon tamamen boş olsa da kek. yeni mi geldi bu olay nedir lan böyle

ben geçen gün gittim 2 3 gün önce hiç böyle bi sorun yaşamadım
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

12 aylik yenileme yaptirdim simdi, 264 tl verdim toplam, ayda 22 tl iste. 3 izlemelik yine. Memnun kaldim ben simdiye kadar. Surekli Akmerkez'de izliyorum zaten, eve en yakin o. Orada bir bilet parasi 30tl ustu.

Bunu soylemek icin guncellemedim tabii, Sinemia dunyaya acilmis. Merkezini Los Angeles'a tasimis, $1.5m yatirim almis ABD'ye acilinca.

Benzer bir (ama reddit'e gore epey daha kotu) bir sirket patent davasi acmis bunlara simdi de: http://deadline.com/2018/02/moviepass-sues-sinemia-patent-infringement-1202301605/

Bu patent uzerine ki patent bogus tamamen: https://patents.google.com/patent/US8612325B2/ Sinemia'nin kaybetme ihtimali yok bence.

reddit'in yalancisiyim ama ABD'de aldigi tepkiler epey iyi gorunuyor.

vay be yürüsünler bakalım, yalnız baktım da orda da ağlaşan baya bi adam var. ben de bi ara baya uyuz olmuştum sürekli çektikleri fiyat ve kural güncellemeleri nedeniyle, özellikle de popüler olduktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

ayda 1 kere gidiyosanız en az alın. ben aldım 14 ay boşa para harcadım. 3 ayda bir sinemaya gittiğimden kartım olduğunu unutup parayla bilet aldığım oldu. tam içeri giricem "aa sinemiam vardı lan benim" diyodum her seferinde. sonrada ipta lettirdim. nerden kazanıyo bu adamlar sorusunun cevabı benim
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Silphatos said:

sinemia ile alakası yok da yeni konu açmayom şimdi, cinemaximum appten veya sitesinden online alırken imax hariç tüm salonlarda sadece ilk 3 sıradan veriyor salon tamamen boş olsa da kek. yeni mi geldi bu olay nedir lan böyle

ben geçen gün gittim 2 3 gün önce hiç böyle bi sorun yaşamadım

ekşiye de yazmışlar demek benden değil. sadece tripleA sinemalarda falan yapmış olabilirler istinyepark vs

https://eksisozluk.com/entry/83158468 geçen haftadan beri internet sitesinden bilet alırken her salonunda her filmde ve her seansta en ön 4 sıra hariç salonun tamamı dolu gözüküyor. ama aslında dolu değil. neden böyle bir saçmalık yapıyorlar bilmiyorum, hata olsa bir hafta içinde düzeltirlerdi herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Uzun zamandır bu kadar boş ve gerizekalıca bir video izlememiştim.

Artık kullanmıyorum sinemia ama yaklaşık 1 yıl kullandım ve hayatımda aldığım en iyi şeylerden biriydi. Şuan sorunları varsa veya bir haksızlık varsa da dolandırıcılıgın tanımını okutana kadar ayrıntılı bir şekilde açıklasaymış, olaya böyle dram katmaya calısmak yerine. Check in olayı gayet düzgün çalışan bir olaydı ben kullanırken.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

İptal ettim ben de dün. İkidir sinemaya gittiğimde kart katkı payı alacağım diyor, sorun yok diyip al dediğimde de hata verip alamıyor. Desteğe de kaç gündür ulaşamıyorum. Parasını verir izlerim yani, öyle yapıyorum bir aydır.

Düzelirse sonra açarım tekrar, ne iyiydi oysa =(

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...