Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meanwhile in Turkey

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
On 17.07.2019 at 12:35, Black-ice dedi ki:

Yazmadığım değil okumadığın diyelim ona.

Bir de kaç kere yazdım. Yok ortak atamız varmış , maymundan geliyormuşuz falan kafa karıştırmaktan başka bir şey değil. Maymundan gelmiyoruz arkadaşlar maymunuz biz direk. Maymunlar bilmem kaç milyon yıl önce kuyruklu ve kuyruksuz diye ikiye ayrılıyor. Biz de o kuyruksuz maymunlardan birininin alt türüyüz. Simiyeniz hepimiz. Deal with it.

https://evrimagaci.org/maymun-nedir-insan-maymunlardan-mi-gelmektedir-insanin-diger-maymunlarla-iliskisi-nedir-676

Evrim teorisindeki bize dayatılan insansılar. 

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

Direct study of the site by geologists, archeologists, and other scientists have demonstrated that the hills are natural formations known as flatirons and that there is no evidence that they were shaped by human construction. The European Association of Archaeologists has condemned the so-called 'Bosnian pyramids' as a "cruel hoax"; they are also concerned about damage being done to genuine archaeological sites: a medieval Bosnian capital, Roman fortifications, and some even more ancient remains.

Vidyo da şu : Hala aktif bi şekilde bu piramitlerden yayın yapılıyor (insan "auralarını" gösteren fotoğraflarla çekilmiş yayınlar). Atlaya atlaya geçtim de bi yerden sonra ondan da baydım yani. Boşuna uğraşmaya gerek yok, hani tartışarak allah vardır yokturda ne kadar mesafe katedebilirsen bunda da öyle.

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, axedice dedi ki:

Vidyo da şu : Hala aktif bi şekilde bu piramitlerden yayın yapılıyor (insan "auralarını" gösteren fotoğraflarla çekilmiş yayınlar). Atlaya atlaya geçtim de bi yerden sonra ondan da baydım yani. Boşuna uğraşmaya gerek yok, hani tartışarak allah vardır yokturda ne kadar mesafe katedebilirsen bunda da öyle.

video ile alakası yok ya adamdan alıntı yaptığım cümle olay. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...