Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tuvalet Sonrası Kalıntı

bingildak

Öne çıkan mesajlar

yumy said:

Bu oluyor maalesef arada ya.. Sürekli olmaya başladıysa diyetiyle ilgili bir şeyler olabilir.

Bizim şişko da kıçının üstüne halıya oturup kendini ileri geri ittirerek temizlemeye başlamıştı bir ara, iğrenç afdas

dostum bunun sebebi kedi/köpeğin prostatındaki bilmemneylerin birikmesi olabiliyor. bi veteriner'e götürün elini soksun şöyle bi içeri. çok acıyor hayvanın canı ve iğrenç bir koku çıkıyor ortaya ve fakat sağlık her şeyin başı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

olm adı paticik olan forumda kediye köpeğe challenge atıp döverek ondan üstün olduğunu kanıtlayan, göt etrafındaki tüyleri yolma suretiyle bok temizleme eğitimi vermeyi düşünen üyeler var. manyak mısınız lan?

paticik toplama kampı yeminle.

Kalem kullanmak suretiyle kediye orgazmik dakikalar gecirten kardesimizi de unutmadan gecmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

yumy said:

Bu oluyor maalesef arada ya.. Sürekli olmaya başladıysa diyetiyle ilgili bir şeyler olabilir.

Bizim şişko da kıçının üstüne halıya oturup kendini ileri geri ittirerek temizlemeye başlamıştı bir ara, iğrenç afdas

dostum bunun sebebi kedi/köpeğin prostatındaki bilmemneylerin birikmesi olabiliyor. bi veteriner'e götürün elini soksun şöyle bi içeri. çok acıyor hayvanın canı ve iğrenç bir koku çıkıyor ortaya ve fakat sağlık her şeyin başı.

kediye elini mi sokuyor? parmak olmasın o, yanlış bilgi vermeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim bir onceki kedim yaslandiktan sonra bunu yapmaya basladi ve senelerce devam etti bu olene kadar. biraz arkadaki tugleri uzunsa tiras ettir ise yarayabilir ama sanirim bacaklarin eskisi kadar guclu olmamasindan kaynakli oluyor. kum yerine gazete kagidi da dene en azindan duz bir yuzey oldugu icin yapisma ihtimali azalabilir. ama tabi o zaman tuvaletin temizligi acayip dert.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

yav said:

yumy said:

kediye elini mi sokuyor? parmak olmasın o, yanlış bilgi vermeyin :)

Kediye sokmuyorsunuz bisey, kopekte var oyle bi uygulama o da el sokarak falan yapilmiyor. Bkz;

https://www.youtube.com/watch?v=JFj35-clzrE

Expressing anal glands diye bisey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...