Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghost in the Shell: SAC_2045 (2020)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Animasyonların kötü olduğuna katılmıyorum. Daha geçen sene çıkan High Rise Invasion'u, Record of Ragnarok'u, Way of Househusband'ı, Tesla Note'u filan bir bölüm bile izlemiş birisi bu animasyon tercihini -bence- eleştiremez. Adamlar George Orwell alegorisi bile yapmış, buna rağmen millete yaranamayacaksa zaten yansın bitsin bu anime sektörü.

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

şahane haber ama teaser çok büyük spoiler olmuş ya, beklemiyordum o chardan onu.

çok günahı alındığına katılıyorum. her ne kadar eski sac gibi bazı mekanize kısımlar hariç 2d yapılsaydı keşke desem de kesinlikle 3d anime yapımlar arasında üst segmentte animasyon. 100m$ bütçeli 1,5dk blizzard oyunu introsuyla kıyaslamıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

bayağı bir ertelemiştim salim kafayla bir oturuşta izlemek içim, sonra araya birşeyler girdi, unuttum hatırladım derken nihayet izleyebildim ikinci sezonu. mükemmel olmuş bence, eski sac serileriyle bayağı örtüşüyor. son iki bölüm zaten hepten uçtu gitti. keşke 2d animasyon olsaydı ama diğer her bakımdan fazlasıyla tatmin etti. ben char tasarımlarını da sevmiştim kushinov’un.

Spoiler

rip purin. 😔

insanlığı hem hayalde hem gerçekte yaşatmak çok ilginç fikirdi ama bence de doğrusu o rüyadan uyandırmaktı.

umarım ileride gene devamlar yapılır. cidden şimdiden özledim, izlerken izlemeye kıyamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...