Jump to content
Xenus

Ghost in the Shell - New Anime Project

Öne çıkan mesajlar

§ 07 Nis 2017, 04:14
said:

Kodansha an Production I.G announced on Friday that a new anime based on Masamune Shirow's Ghost in the Shell manga has been green-lit. Kenji Kamiyama (Ghost in the Shell: Stand Alone Complex) and Shinji Aramaki (Appleseed) are co-directing the anime. The format and release date have not yet been announced.

Production I.G previously produced Mamoru Oshii's Ghost in the Shell and Ghost in the Shell 2: Innocence films in 1995 and 2004, respectively, as well as the 2002 Ghost in the Shell: Stand Alone Complex television anime and its TV sequel, OVAs, and film. In 2013, Production I.G adapted the material into the Ghost in the Shell Arise prequel OVA, which it later remixed into a television series. Most recently, the studio debuted Ghost In The Shell: The New Movie in 2015 and the Ghost in the Shell VR Diver smartphone video in 2017.

https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-04-06/ghost-in-the-shell-gets-new-anime-from-kenji-kamiyama-shinji-aramaki/.114481

3rd Gig'tir inşallah

dandik film bi işe yaradı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Nis 2017, 00:03
kenji kamiyama omg!

10+ yıllık bekleyiş sona eriyor, arise'ı da beğendim ama bu adama güvenim tam herşeyi gene mükemmel yapmaıs için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Oca 2020, 19:10

bu çıktı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Oca 2020, 19:25

leş 3d olayi bir bitsin artik ya

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Oca 2020, 03:34

şahsen SAC'ın çizim ve animasyon tarzını tercih etsem ve orjinal GITS filmine bayılsam da, bu 3D'nin "leş" olduğuna katılamıyorum.

Bone tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Oca 2020, 07:28

valla ben 2000'lerdeki 3d appleseed movie'leri sevdiğim için beni üzmedi. ama o bir yana, diğer herşey mükemmel gözüküyor. post-human aww yisss! konu ve yönetmenlik on numara gibi, önemli olan da o.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Oca 2020, 07:30

Masraf olmasin diye Appleseed'in engine'i kullanmislar gibi. Yuz ifadesine falan gerek yok zaten, robot bunlar der gecersin, kim bilecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Oca 2020, 10:04

bu trailer o kadar kotu gozukmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Oca 2020, 10:07

Konu iyi olsun yeterli benim için. Ben fragmanı çok fena bulmadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...