Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boruto, next gen Naruto (Anime)

Masakari

Öne çıkan mesajlar

İyi ezberleyin bu bölümleri.
10 sene sonra final boss fighta 1 bölüm kala bu bölümlere daha çok dönüş yapıcaz. Villain gelmiş planını açıklıyor, Boruto hayal aleminde çocukluğunda yediği yemeği hatırlamakla meşgul. Dönüyoruz story arca, kapışmaya başlıycaklar "Sarada hatırlıyormusun bi keresinde şöyle bi göreve gitmiştik (2 cour filler arc)". Devam ediyoruz Tam elemanın kafasına rasenganı ya da her ne bok kullanıyorsa onu gömecekken yine çocukluğa dönüyoruz 1 ay daha story episode yok. Sonra story arca dönüyoruz tam biyere bağlıycaklar ki bakmışız asıl villain aslında başkasıymış.
Evet doğru tahmin ettiniz yine filler arca giriyoruz bu da 2-3 cour filan.
Boruto'nun babasının bölümleri en azından bu kadar aptal başlamamıştı, bi momentumu vardı en azından bunda o da yok sırf cash cow olarak çıkarıldığı o kadar bariz ki tiksiniyorum artık.
Bir yere bağlarlar konuya girerler filan belki diye izliyorum ama One Piece gibi bunu da askıya alırım herhalde böyle giderse.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Darklight1903 said:

ya deno sanki naruto gibi olsa bolumler iyi olacak naruto'nun kendisi boktan zaten.

hikayede gecen en iyi 3 5 bolumden biriydi bence bu haftaki.

Olm senelerdir Naruto boklayıp neden günü gününe izliyorsun ben de onu anlamıyorum lol

Filler'ları çıkardığın müddetçe taş gibi Shonen Naruto. Sen de seviyorsun işte kabul et.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...