Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boruto, next gen Naruto (Anime)

Masakari

Öne çıkan mesajlar

uzun soluklu olur, manga 10 sayı falandı ama devamı belki anime başladı diye gelecektir.

akşam izlicem bakalım. naruto evreninin devam etmesi yeterli ya benim için. çok seviyorum o evreni. naruto'yu hokage olarak izlemek de ayrı keyif. onca zaman bekledik şu günleri görelim diye.

opening 1:

https://www.youtube.com/watch?v=9y7idi-WlWQ
Sosyal ağlarda paylaş

anime'i birkaç yıl önce filler sezon sırasında bırakmıştım, mangayı da boruto'nun ilk bölümünde bıraktım sanırım çünkü naruto'nun veletlik, kendini bilmezlik, çocuk halde dünyayı dövme kısımları en kötü kısımlarıydı, o ilk 25 bölüm filandı. tekrar aynı beğenmediğim kısmı şeyi 10+ yıl sonra yaşamak istemediğim için bıraktım. herkesin 5-6 yaşında çocuğu olmadığı timeskip öncesini anlatsalar, biz o arada evlenmelerini de yeni maceralarıyla görsek, sonra da bu çocukları gösterip orada herşeyi tamamen bitirselerdi en doğrusu olurdu.

çocuk da naruto'nun daha kötü saçlısı daha ilk manga bölümünden, meh yani. asla bakmam demiyorum da şimdiye kadar ikinci bölümü hiç merak edip açıp okumadım. gai sensei kötürüm kalmış zaten, öyle bir dünya yerine dibine batsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...