Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evlendim

fede

Öne çıkan mesajlar

Bu arada yeni evleneceklere kotu ornek olmasin denmis de, evlilik hayati baya guzelmis lan ama dogru insan olmasi lazim. Ben mesela baya tirsiyodum evlilikten cunku bilirsiniz cok asi ve cilginimdir, evlendigim insanla da cok iyi anlasacagimi dusunuyodum ama taa nisanlanmadan once olmayacagini anlamistim fakat intihar ederim tehditlerine boyun egdim.
Evleneceklere kotu ornek olmak istemem tabi ki, benim ki biraz sonu belli olan bi surecti, baya da kotu etkilendim. Ama dogru insan (bu dogru insan tek bir kisi degil de daha cok anlasmaya cakisan cabalayan gonlu olan diyeyim) olursa cok guzel olay evlilik. Dedigim gibi ben cok cilgin cok asi oldugumdan ben de baskasina gore cekilmezmisim ve evliligi surduremezmisim gibi geliyodu bana hep ama evlilik bir ata binmekse ben ejderha surdum o yuzden o konuda da kendime guvenim artti baya.
Evlenin gencler iyidir evlilik
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de her ne kadar anlasamasak da cok kavga etsek de (kisiliklerimiz uymadi) nafakadir, surundurmedir oyle seyler olmadi hakkini yemiyim simdi, olduramadik ama siddetle oldurmaya calistik, ben calistim daha dogrusu, olmuyosa zorlmamak lazimmis

Gotuyle inatlasan donuna sicar
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

Bu arada yeni evleneceklere kotu ornek olmasin denmis de, evlilik hayati baya guzelmis lan ama dogru insan olmasi lazim. Ben mesela baya tirsiyodum evlilikten cunku bilirsiniz cok asi ve cilginimdir, evlendigim insanla da cok iyi anlasacagimi dusunuyodum ama taa nisanlanmadan once olmayacagini anlamistim fakat intihar ederim tehditlerine boyun egdim.
Evleneceklere kotu ornek olmak istemem tabi ki, benim ki biraz sonu belli olan bi surecti, baya da kotu etkilendim. Ama dogru insan (bu dogru insan tek bir kisi degil de daha cok anlasmaya cakisan cabalayan gonlu olan diyeyim) olursa cok guzel olay evlilik. Dedigim gibi ben cok cilgin cok asi oldugumdan ben de baskasina gore cekilmezmisim ve evliligi surduremezmisim gibi geliyodu bana hep ama evlilik bir ata binmekse ben ejderha surdum o yuzden o konuda da kendime guvenim artti baya.
Evlenin gencler iyidir evlilik

Santajla evlenmek zorunda kalmak cok buyuk bela. Nafakasiz vs kurtarabildiysen mucize. Ayrilmamak icin de santaj yiyebilirdin veya isler daha cirkinlesebilirdi.

Ruh ve beden sagligini kurtardiysan en buyuk kazanc o. Gerisinin telafisi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...