Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2 (PS4)

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

dün akşam 15 lvl oldum. challanges, strikes ve partol görevleri açıldı. her gezegenin kendi challange ve partol görevleri var anladığım kadarıyla. bunlar haftalık yenileniyor değil mi? patrol görevleride sürekli olarak kasmak için yapılacak görevler gibi duruyor.

strikelar için 20 lvl mı beklenmeli? raid işine nasıl giriyoruz işin sonunda?
Sosyal ağlarda paylaş

@Mardox, nightfall hediyeleri bir defalık. Ancak alternatif karakterin ile tekrar edersen hediye veriyor bir daha.

@mokoko,gezegen şalanjları her hafta yenileniyor bildigim kadarı ile. Ama patrolları mütemadiyen yapabilirsin. Şu anda yapacağın en mantıklı şey public event. Oradan hızlıca light alırsın. Aynı clan'dayız. Yardım gerekli olursa haber et. ps4 lakabımı yolluyorum özel mesajdan.

edit:imla
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko naptın level falan. ya arada gelin de bi nightfall raid falan yapalım pati tayfası. daha strike dışında bir bok göremedim sfd.

bi kere sıra bekledim nightfall a giricektim. o kadar bekledim sıra geldi adamlar 290-300 light falandı ben 270'tim beni görünce çıktılar sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

Destiny division clanı beyler. Yorma nın arkadışıyım yazın girin sonra beni dürtün whatsapp a ekleyeyim ya da tam tersi :)))

Klan kalabalık patiden olanlar da var

Serkan link versene clanın. Bi de sen Fatihlerle Alplerle diil misin? Noldu exotic baklava?
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

mokoko naptın level falan. ya arada gelin de bi nightfall raid falan yapalım pati tayfası. daha strike dışında bir bok göremedim sfd.

bi kere sıra bekledim nightfall a giricektim. o kadar bekledim sıra geldi adamlar 290-300 light falandı ben 270'tim beni görünce çıktılar sdfs.

16 oldum sanırım en son. yarın akşamdan itibaren başlıyorum tekrardan kasmaya. 1 haftadır pek dokunamadım oyuna geride kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Iron Banner'la beraber pvp sisteminin eksikleri ortaya çıktı iyice.

1- Destiny 1'deki gibi Autorifle'lar imba yine, D1'de sonradan onları nerfleyerek dengelemişlerdi, bunda da gelir heralde.

2- Haritalar ağırlıkla açık alan uzak mesafe, öyle olunca hand cannon, sidearm, shotgun falan komple yalan oldu, harita dengesizliği var.

3- Spawn pointler rezalet, sınırsız spawnkill war. Örnek:

http://www.youtube.com/watch?v=rakTYWeLkp8
Sosyal ağlarda paylaş

Destiny 2 clan arayan varsa:
*Clan'ımız yaklaşık 10-15 kişilik ilk günlerinden beri Destiny oynayan bir kadrodan oluşmaktadır.
*Yaş ortalaması 30-35 civarıdır.
*Küçük bir kadro olmamıza rağmen Clan maks. seviyeye ulaşmıştır. Oldukça aktifiz.
*Haftalık olarak Raid tamamlıyoruz ve her zaman birbirimize destek oluyoruz. (Nightfall, public event vb.)

Yaş çok önemli değil ancak olgun, iletişimi kuvvetli, oyunda aktif olan arkadaşları aramıza katmak istiyoruz.

İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki kişileri PSN üzerinden ekleyip iletişime geçebilir:

PSN: azap20
PSN: akceli

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=964907
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

arkadas baya yetoymus. oyunda sorun yok

Biraz iron banner deneyen herkes spawn noktalarının ciddi sorunlu olduğunu söylüyor zaten, çok tartışılacak yönü yok. Geçen gün adamlar hotfix bile zorladı, ama bu sefer de spawn süresi uzadı timer 0'a gelse bile uygun nokta bulmak için, sonra onu kaldırdılar galiba.

Video reddit'te paylaşılmış, Destiny 2 topiğinde birinci sayfaya yerleşmişti.

Silahlarda da genel dengesizlik auto rifle "imbalığı" muhtemelen D1 gibi sonradan dengelenecek.

İdeal kombo şu anda MIDA + Uriel's Gift gibi gözüküyor pvp'de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...