Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

Bedavada aslında bedava değil sanki. Warframe e baktığımda 200-400tl gibi bir para ile giriş yapmak iyi göründü.
Destiny 2 fiyatıda 225 tl ye felan geliyor.

Bir kaç kez destiny 2 izleyeyim dedim. Adamlar canlı yayında warframe hakkında konuşuyordu. Niye öyle content yok felan gibi şeyler söylüyordu.

Akşamları 2-3 saat kafa dağıtmalık bir şey bakıyorum. Henüz bir oyuna karar verebilmiş değilim. Niyetim poe idi ama ondada çok fazla eşya düşüyor. Ne değerli ne değil vs. gibi şeylerle çok uğraşmak istemiyorum. Zaten pekde bilmiyorum dropların kalitesini. Zaten poe deki tek atma olayını pek sevdiğimi söyleyemem.

aylardır böyle bir arayış içindeyim. Henüz karar veremedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

expansion olmadan denemek yerine twitch de izlemek daha iyi geliyor. Zaten destiny 2 de ilk paket olsada aynı parayı vereceğim olmasada.

Warframe güzel görünüyor fakat oyun kolay.

Destiny 2 kötü görünüyor fakat moblar hemen ölmüyor.

Anladığım kadarıyla destiny 2 de çeşililik namına pek bir şey yok.

çözmeye çalışıyorum henüz. Karar vermeye çalışacağım bir kaç güne.

edit: güzel derken grafiklerden değilde, build çeşitliliği, farm, oynanışı kastediyorum.
Hatta grafikler yüzünden destiny2 yi istiyorum ama streamler sıkıcı görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani, haklısın aslında. Fakat kendimden korkuyorum. İkisini de oynamaya çalışırım. 2-3 saat vakit ayırayım derken ikisinede yetmek için 5-6 saate çıkarım.

Aslında iki oyunuda epey izledim (pc de çalışırken ikinci monitöre koyuyordum). Yukaıda yazdığım şeyler iki oyunda da tahammül edemediğim şeyler. Bu mantıkla 2 oyunu da oynamamam gerekiyor ama bir oyun bulup takılayım istiyorum. Twitch alışkanlık yapmaya başladı :P.
Sosyal ağlarda paylaş

Destiny 2 forsakenle ne kadar degisti bilmiyorum ama base pakette ortalama bir gear toplamak 1 ay suruyordu casual oynayinca. Sonra da pvp ve raid iste.

Ben oyunun pvpsini seviyorum, ilk oyunu da ps4'te oynuyordum, farkli silahlar ve specler denemek eglenceli geliyor.

Onun haricinde poe kafasi grind yok oyunda, end game de sinirli bayagi. Forsaken'a girisemedim ama daha content su an nasil bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
DA2019 said:

Silahlar ve zırhlar reward olarak falan çok geliyor. Güzel silah bulana kadar hepsini dismantle ediyorsun zaten.

Destiny 2'nin vanilla pakedinde full gear kastıydım ben, Mida Multi-tool vs. var main karakterde ama o da 20 lvl'da mı ne kalmış işte. 30'a boostlıyım vakit kazanayım dedim de mida'dan sonra generic hand cannon cehennem azabı gibi geldi :P

Ben bi de pvp'sini seviyorum destiny'nin ama overwatch'ta şak diye oyuna girip 3-5 maç atıp çıkmak daha cazip geliyor şu sıralar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...