Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayısının içindeki kurtlar!!!

bravecik

Öne çıkan mesajlar

trakyalı bir tanıdık teyze vardı, "onlar senin kadar olana kadar sen dağ gibi olacan" derdi.. :-p[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

*! kusar*

bu topic benim korku filmi topicimden de iğrenç

böceklere ölüm ![hline]-Master Yoda, I'm ready
-Much you have learned Urza, but a lamer still you are not
-But Master, I've completed the trials
-One more obstacle to overcome and a lamer will you be... get lame you must

Padawan UrZa, 22 October 2002 17:30 tarihinde demiş ki:
bende de 1024 ram war:)
Lamer Master 2 : Lamer Outcast
Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 12 June 2003 00:47 tarihinde demiş ki:
Pek zararı olmaz.Fazla yersen bağırsağa zararı olur.
Ancak ben tam yerken meyvanın içinde bi kurt veya böcek görsem herhalde kötü olurum.
Geçen ay çileğin yarısını ısırdım ve diğer yarısının için 3 tane ufak boyutta böcek vardı.Çilek yiyemiyorum artık.

Ehehe ben saten pskopat ım canım sıkıldıkça ve acıktıkça böcek yiyorum nihahahah :D[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

nıahahah öyle bişey anlatıcamki bizim arkadaşın başına gelen bi daha yemek yiyemeyeceksiniz isterseniz okumayın yane :)
bizim bi arkadaş vardı işte annesi bunun mantar yapmış ama deişik bi mantar böyle kocaman bişey börek gibi oluyo yane adını unuttum herneyse annesi içine pilav doldurmuş pişirmiş koymuş işte bizim arkadaşta yiyo...........
kürt kürt kür kart kurt fln işte ya diyo çıtır çıtır ne güzel olmuş pilav derken pilav tanelerinin gözleri olduğunu farkediyo daha yakından bakıncada............
evet bir tabak kurtçuk yedi adam........
bide kıtır kıtır ne güzel olmuş dedi ya..................[hline]KoC
Şiimdi Haberler:
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

heh bakın tam bir yıl olacak kendi başıma gelen bir hadise..

arasıra kompüter başından kalkamadığım durumlarda bilgisayar masama getiriyorum yemeği, fakat burası bodrum'da yazlık kıvamı bir ev, mesela şu an duvara bakıyorum örümcek koşturuyor flan çok normal.. :)

köfteyle makarna vardı, ben dalmışım oyuna. ara ara da kaşıklıyorum. sonra bir 15-20 dk hiç yemedim, sonra tam ağzıma attım ki bir kaşık benim tabaktan masa üzerine, oradan yere, oradan da kapıya, oradan da diğer odadaki pencereye uzanan bir otoyol..

karınca otoyolu..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm..
bende dökerek yerim yemekleri hep yazlıkta boyle paso hızlı hızlı çekirdek yiyorum..
tamam 30dk fln aralıksız yedim..
sonra baktım aşağıya masanın altına karınca sürüsü bahçeden gelmiş hepsi yazlıkta daha sonra süpürüryorum süpürüyorum gitmiyor :)
ah ah önümüzdeki salı gidicem galiba.. :([hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 12 June 2003 00:47 tarihinde demiş ki:
Pek zararı olmaz.Fazla yersen bağırsağa zararı olur.
Ancak ben tam yerken meyvanın içinde bi kurt veya böcek görsem herhalde kötü olurum.
Geçen ay çileğin yarısını ısırdım ve diğer yarısının için 3 tane ufak boyutta böcek vardı.Çilek yiyemiyorum artık.

ben olsam gittim demek hayatta isirmam direk hepsini azima atarim o tipte mevyeleri ehu :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
benimde kuzenim gitmiştik rahmetli babannem karpuz alın gelin diye tutturdu orada gitmişken kola alalım dedi çekti bir kolayı ikincisi ardından geldi tutmaya çalıştı kola düşüp patladı çok komikti üstü başı anlatamam ama :)
neyse sonra karpuzu aldık taşıyoruz yolda taşıma kavgası yapıyoruz.yaparken karpuzu düşürdük karpuz yuvarlanıyor yakalasana kavgası başladı neyse yakaladık :)
evet sağlam yarısı fln ile gitmiştik :D[hline]===> orc_lord <===
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical bence boceklerı toplayıp bır kabın ıcınde atese verıyordur :)
Karpuz deyınce aklıma ada gezısı geldı karpuzu yere koymus bırı vapurda bır yuvarlandı karpuz vapurun arkasına kadar :)
Boceklerı sevmıyorsanız onlem alıcaksınız bu arada masallah bızım evde sınek bılem gezemıyor camlar acık oldugu ve sıneklık olmadıgı halde neden cunkı boceklere savas ılan ettım eskıden her ay bocekyemı bılumum bocek ılacı alırdım baya masraflı olurdu sonra kafayı calıstırdım bızım kopegı evde her gun dolastırıyorum ne yemek kırıntısı kalıyor ne bocek orumcek vesaıre kalıyor hatırlarsanız Nickeledeon da Rocko nun yaşamında spunky dıye bır ıgrenc kopek vardı benım kopekte onun gıbı buldugu her seyı yıyor kafasını klozete sokuyor felan bıenım kopek bız bunu sıneklı bır yere goturduk acan bır tane sınek bırakmadı hepsını zıplayıp yıyo gecen aksam bunu gezmekten getırıyordum bızım bır alt komsunun kapısının onunde kocaman hamambocegı vardı gıttı kokladı bocegı sonra aldıagzına catur cutur yemeye basladı sonra evde ustune su ıctı cok ıgrenc bır hayvan ama faydası dokunuyor :)[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm vallahi benimde ablam oyle yazlıkta sineklik fln var snrm bende salı günü gittiğimde karşı yazlıktaki adamın bahçesinden garip garip böcekleri çıkarmasına karşı önlem alıcma çiyan fln çıkarıp atıyor hatta komik olaylarımız bile vardı :)
neyse bende gidince işleri halledene kdr uzun birsüre savaş halinde olacagım zatta eve girerken yanımda maxi bocek ilaçları fln ile girerim :)[hline]===> orc_lord <===
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...