Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thailand (Yardım)

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Ben de gitmeden öncede her gün sağanak diyordu. Ama bir damla yağmur görmedim. Ama Nisan ayı en sıcak zamanı diye biliyorum.

Singapur aktarmalı uçmuştum. Ama orada ciddi bir fırtına vardı. Gerçi bize ciddi gelmişte olabilir. Uçak inerken oldukça atraksiyonlu geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ilgini ceker mi bilmiyorum ama benim gitmek istedigim yer koh lanta. gideyim orda dalayim istiyorum bayadir.

whale shark season'a denk geliyosa kalkin koh lantaya gidin. o olayi herkes yasamali.

Benim ceker ama bizim kılıbıkların sanmıyorum. El kadar orumceklerin arasinda kamp yapmisligim, barrier reef'e dalmisligim var avustralya'da. Asdf

O kurt olayı nedir ya asdf soğuttunuz thailand'dan. Bali'ye mi gitsek diyicem ama orasida ayni bokun laciverti denebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Bana da boyle hem deniz, hem ondan baydigimizda degisik kultur vs girebilecegim, gerektiginde dalis ve snorkeling yapabilecegim. Hindistan cevizine pipet saplayip sutunu icerken ayaklarimi turkuaz renk denize uzatabilecegim bir yer lazim. Var mi onerisi olan? Pahalj olmasin ama lutfen

bali
Sosyal ağlarda paylaş

vietnam güzel ama taylanda göre sıkıcı gelebilir cok uzun gezmezseniz. ben kara yoluyla en kuzeyinden en güneyine gezmiştim harika bi ülke. tayland gibi türkiyeye bin basar.
tayland bence daha önce görülmesi gereken bi yer.öyle kurtmuş falan filan abartılmış ama phuket, pattaya gibi yerler de seks turizmi için gidilecek paa saçılacak yerler. kuzeyde chiang mai tapınakları reggae barları falan eğlenceli. zaten taylandın universite şehri. insanları yerlileri daha düzgün. oranın kuzeyinde pai var küçük bi köy. bungalowlar falan hosteller vs. orada fil çiftlikleri var file binmek isterseniz.
bangkok güneyinde karada bişey yok ama adalar harika. dalış yapıyorsanız koh tao. dalışta hacı olursunuz. partileyelim dersen koh phangan var. ünlü full moon party burada. karşısında koh samui var daha pahalı ve lüks otellerin oldugu bosrum gibi bi yer. koh pipi cennet.
ben en son koh chang'a gitmiştim orası da güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Fistan said:

vietnam güzel ama taylanda göre sıkıcı gelebilir cok uzun gezmezseniz. ben kara yoluyla en kuzeyinden en güneyine gezmiştim harika bi ülke. tayland gibi türkiyeye bin basar.
tayland bence daha önce görülmesi gereken bi yer.öyle kurtmuş falan filan abartılmış ama phuket, pattaya gibi yerler de seks turizmi için gidilecek paa saçılacak yerler. kuzeyde chiang mai tapınakları reggae barları falan eğlenceli. zaten taylandın universite şehri. insanları yerlileri daha düzgün. oranın kuzeyinde pai var küçük bi köy. bungalowlar falan hosteller vs. orada fil çiftlikleri var file binmek isterseniz.
bangkok güneyinde karada bişey yok ama adalar harika. dalış yapıyorsanız koh tao. dalışta hacı olursunuz. partileyelim dersen koh phangan var. ünlü full moon party burada. karşısında koh samui var daha pahalı ve lüks otellerin oldugu bosrum gibi bi yer. koh pipi cennet.
ben en son koh chang'a gitmiştim orası da güzeldi.

Mesaj kutun dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

aktarmalı uçuş falan kovalayabilirsin de, tek bilet için THY'den direkt bangkok gidiş dönüş zaten 2400-2600 civarıydı bi 4-5 ay önce ben giderken. Ben Bangkok gidiş Taipei dönüş aldım, 2800 civarı verdim galiba.

Parasi bir yana, nasil ucuyonuz abi o kadar saat?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...

5-6  seneyi geçti sanırım gideli, phukette seks olayı daha azdı, azdı dediğim sokakta zibilyon tane abaza arayan hatun var tabi ama dediğim gibi daha az. O semtlerden uzak durucaz deme, gidin görün sıkıntı olmaz. Phukete gidersen ada turlarına katıl tabi klasik olarak maya beach falan güzel yerler. maymun adasında da kola falan verirsiniz maymunlara.

Şimdi düşünüyorum da aklıma pek bişey kalmamış.

He bide şey vardı tuktukçular veya motosikletle taşımacılık yapanlar hap var cigara var diye dolaşıyolarmış, alırsan polise yakalatıyolarmış falan demişti rehber. Ne kadar doğru bilemicem.

Sosyal ağlarda paylaş

Gecen sene 2 ay gezmistim. Railey'in baya gideri var. Chiang mai baya iyi deniz konusunda israrci degilseniz. Pattaya'nin hic oluru yok bence, full turk rus var seks turizmi askina. 

Aonang krabi civarlari da hoş, raileye git gel yaparim daha ucuza takilirim derseniz. 

Phuket de yoklukta gider. Adalari zaten demisler koh samui vs, koh pipi biraz gürültülü kumsalda her gece atesle oynamalar şakalar dönüyor parti vs.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...