Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlarım

fenn

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

o donemde de mecburen tv devreye giriyor..hos ben ne yapiyordum ki o zamanlarda diye dusununce..sacma ama meydan larousse okuyordum..12 cilt oku oku bitmiyordu namussuz..

benim de her konu hakkında biraz biraz fikir sahibi olmama yardımcı oldu, gece bunları okuya okuya uyudum hep o zamanlar. şimdi telefon elde dizi izliyorum uyurken abv.

http://www.sanalpazar.com/pimg/n182/1817/18163/181624/1916235/i_78082526_DYE.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

6 kitaplık mı ne bir seri vardı bizde bilim ansiklopedisi, birinde dinazorlar vardı birinde ilk çağlar, sonuncuda uzay çağı marsa araç gönderme falan ve hem renkli hem de koca koca resimliydi. öyle ansiklopedi şimdi olsa gene okunur.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

6 kitaplık mı ne bir seri vardı bizde bilim ansiklopedisi, birinde dinazorlar vardı birinde ilk çağlar, sonuncuda uzay çağı marsa araç gönderme falan ve hem renkli hem de koca koca resimliydi. öyle ansiklopedi şimdi olsa gene okunur.

madde içeriklerini hatırlamıyorum ama çizimler baya iyiydi
https://img.letgo.com/images/95/40/6f/fa/95406ffa17adb33ac6bdd657637040d2.jpeg?impolicy=img_600
Sosyal ağlarda paylaş

benim tugla gibi bin kusur sayfalik tek cilt ansiklopedim vardi, ilkokulda iken onu tasiyodum lan hergun ahah

hoca bisiylerden bahsederken, bakiyodum, eger sansliysam icinde 2-3 satirlik aciklamasi oluyodu, bulunca seviniyodum fln.

o zamanlar yuruyen mekanik google in ilk temelleri atmisim megersem haberimiz yokmus.
Sosyal ağlarda paylaş

bilim tekniğin bilim çocuk serisinden galba böyle makinelerle insan vücudunun işleyişini anlatan bi kitap vardı. ben onu unutamam esas. aşırı iyi bi kitaptı çocuklar için herşeyi oradan öğrendim.

seksin ne olduğunu bile o kitaptan öğrenmiştim. çükü böyle çelik yay gibi gösteriyordu falan dffg şimdi bastırmazlar heralde öyle kitap.

adını fln hiçbişeyini bulamadım ama var mıdır okuyan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...