Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlarım

fenn

Öne çıkan mesajlar

4 ve 1 yaşında 2 kızım var.

Büyük kızım : baba bu ne ?
Ben : soğuk çay kızım
Büyük kızım : peteğin üstüne koyalım ve ısınsın , ve koyar :)

Büyük kızım : baba bu piller ne pilleri ?
Ben : oyuncak pilleri
Büyük kızım : oynasam ne olur ?
Ben : oynanacak bir şeyi yok ve ortalıkta bırakırsak Selin ( 1 yaşındaki kızım ) yutar
Büyük kızım : Yutarsa oyuncak gibi çalışır işte
Ben : :) ?!?!?!?!?
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk büyütmek zor abi kızı erkeği yok
en basic okul 15k olmuş, az kalitelisine vereyim desen 40k'tan açıyorlar kapıyı.
üstüne servis parası, aktivite parası, cocuğun giyim kuşamı, telefonu cartı curtu.
üstüne türkiye gibi bok çukurunda büyüyecek olması

...
Sosyal ağlarda paylaş

iki iş arkadaşım var 2şer kızı var her ikisininde mal mülkte var hep yanlarına gidip ''Damatlar için çalışıyorsunuz şu hayatta'' diye moral bozuyorum. asdf ama başıma gelecek var kesin benimde kızım
olacak...

şaka bir yana kız evladı sahibi olmak daha bir güven veriyor insana. babalar ile kızlar daha iyi anlaşır derler zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Kız büyütmek daha zor, zorluğu bakımdan falan değil, erkeğe baktığın gibi bakıyorsun ama neden bilmiyorum kıza babalar daha düşkün oluyor.oglan sokağa çıkınca en ufak endişesi olmayan ben kız çıkınca 5 dakikada bir dışarı bakma ihtiyacı hissediyorum. Farkında olmadan kızı kayiriyorum, Allahtan annesi durumu toparlıyor.Evden ayrılacağı düşüncesi şimdiden korkutuyor, ilk hedefim kızın üniversiteyi kazandığı zamana kadar emekli olup, o şehire yerlesmek
Sosyal ağlarda paylaş

:D 40 in ustunde tup bebek paketinde kampanyali fiyat ayarlanir..cesitli uzuvlarini 5 i biryerde gibi boynuna takip gezenler icin senelik bakim anlasmasi temin edilir..B)- erken bosalmaya iktidarsizliga musluk sulu cozum ortaklarinin iletisim planlama hammadde uretim lojistik marka danismanligi pazarlama patent her turlu asamasinda danismanlik yapilir..(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Kız büyütmek daha zor, zorluğu bakımdan falan değil, erkeğe baktığın gibi bakıyorsun ama neden bilmiyorum kıza babalar daha düşkün oluyor.oglan sokağa çıkınca en ufak endişesi olmayan ben kız çıkınca 5 dakikada bir dışarı bakma ihtiyacı hissediyorum. Farkında olmadan kızı kayiriyorum, Allahtan annesi durumu toparlıyor.Evden ayrılacağı düşüncesi şimdiden korkutuyor, ilk hedefim kızın üniversiteyi kazandığı zamana kadar emekli olup, o şehire yerlesmek

ohannes. adam resmen overly attached baba. rahat birak kizi ya gitsin adam gibi universite hayati yasasin.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

kızının kişiliğinin gelişmesini istiyorsan bu davranışlarını frenlemen gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...