Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

orc_lord said:

Yemeksepeti'nde gördüm bende bugün, sipariş verecektim hatta :)

Kadıköy'e gitmeye üşeniyorken Suadiye'deki dükkana da uğrarım mutlaka. Şimdiden hayırlı uğurlu hatta bol Pati'li olsun :D

çok sağolasın. bekleriz her zaman. ramazandan sonra daha gümbür gümbür giricez mekana, yeni kumpirler ile:d
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

kermit said:

suadiyeye sizmi açtınız lan şubeyi ?
aynımı kadıköydekiyle

aynen benim,aynı kalite aynı lezzet. bi tek berk orda değil işte hesabı sen yap aeufıeahufa

ahahaha
tamamdır
işyerine rahatlıkla söyleyebiliyoruz yani öğlen saatinde. kadıköyden çiftehavuzlara getirmesi zor olduğundan 1 kere berk sağolsun ricamızı kırmadı. millet baya sevdi çünkü dün söyledim açılmış diye baya sevindiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

saskinbakkaldan siparis verdim gecen, belirtmeme ragmen ekstra kasar taban istedigim kumpir pakette hangisi isaretlenmedi belkide unutuldu bile :( kiriciiiiim notunuzu yemeksepetinden

bide patide yeri yazmiyonuz ama getiren cocuk bulbul gibi tarif etmis siparisi teslim ederken :D

kırma not mot olay çıkarırım aehfuaehuahf

çok bariz malzeme farkı olan kumpirlere yazmıyor ayrıca ama 2 aynı kumpir biri extra tabanlısı ise yazılmaması hata olmuş.

unutulduğunu sanmam öyle şeylere aşırı dikkat ediyoruz ama yazılmamasına bişey diyemedim. sen 10 10 10 ver bakiyim getirtme beni oraya haeufhaeufha :D

şaka bi yana afiyet olsun ayrıca yemeksepetini arıyıp her zaman istediğiniz şekilde değişiklik talep edebilirsiniz.

açtığımız yeri gizlemiyoruz sadece dükkan içi hazırlığımız hiç yok o yüzden şuan yayıp patlamak istemiyoruz. bayramdan sonra gümbür gümbür girişcez. 300 kişilik mekan sonuçta :D
Sosyal ağlarda paylaş

cadde maceranizi baslamadan bitiriyoruz...

https://i.imgur.com/1Er250r.png

yanniz yer para kazandirma olarak sahane ama takilan kitle olarak baya les olucak malum mekana yakinligi yuzunden :D

neyse calisanlara gore eve siparis disindada ugrayabilirim, normalde misafir geldimi lezzetli bisi icin bafettoya goturuyorum ama tavanlarinda gezen kediler yuzunden kedi sidigi kokusu esliginde pizza yedik gecen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...