Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taunt Potato Club (Rexxin ordaki kumpirci)

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

Archangel_ said:

bi gün gaza gelip istanbul bileti alacağım şu topiği uplanmış gördükçe :)

:)-D bende de bir hareketlenme oluyor..

ondan sonra neyle gelirsen gel mekani bulabilmek icin 1-2 saat harcayacagimi ,bulduktan sonra yer bulunmayip bekleyecegimi vs. yada disarida *ot catlatan esintide ogrenci misali buzulup kivrilacagimi .aa negzel patiden tanidik adam var moduna girsen bile sakallinin birinin isinin basindan askin olacagini olmasa bile 3 kelimeden sonra mecburen isi olacagini ..sonrasinda bunyenin nisastaya doyduktan sonra alkol isteyecegini tek tabanca alkolun anlamsizligini ..hersey bittikten sonra geri donus oldugunu dusundukce..

kendime geliyorum..

toplu gitmek lazım doktorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

gelen bendim niye açıklamıyosun abi çok güzeldi valla. misket köfteliyi yok ettim valla. bi gün önce evde mantarlı patatesli bi yemek yediğimiz için patatese doymuştuk sadece yoksa ben çok beğendim adamcığım :D

bide baktı yanında bişi içmedik, gazoz yerine soda çaktı saolsun. gazoz kampanyasında acımıyo valla adam hiç. kafalarda rahat adamlar iyice rahatlamışlar baktılar patates bitti kapatıyolardı valla :D pati diyince torpilde yapıyo.

başarıların devamını dilerim hacım tebrikler valla herkesin kafasındaki fantaziyi gerçeğe çevirmeye çalışıyosun. :D eline sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

@adamınbiri cuma akşamı gelme niyetindeyim, daha önce soruğum köşedeki tekelden bira fantezisini gerçekleştirebiliyor muyuz?

Tam bira yanı yemeği yapmışsınız valla mıhmıh

yapabilirsin tabi ki ama birayı tükkanda içemiyosun, sen gel ver siparişini al kumpirini sonra tekelden biranı çak sokakta bam bam götür reklamım olur hem:D

mokoko said:

gelen bendim niye açıklamıyosun abi çok güzeldi valla. misket köfteliyi yok ettim valla. bi gün önce evde mantarlı patatesli bi yemek yediğimiz için patatese doymuştuk sadece yoksa ben çok beğendim adamcığım :D

bide baktı yanında bişi içmedik, gazoz yerine soda çaktı saolsun. gazoz kampanyasında acımıyo valla adam hiç. kafalarda rahat adamlar iyice rahatlamışlar baktılar patates bitti kapatıyolardı valla :D pati diyince torpilde yapıyo.

başarıların devamını dilerim hacım tebrikler valla herkesin kafasındaki fantaziyi gerçeğe çevirmeye çalışıyosun. :D eline sağlık

afiyet bal şeker olsun, gazoz veriyim dedim istemediniz vallahi :D gerçekten patates bitince kapattık ama şimdi eve girdim hal'den geldik, bi de halcilerle pazarlık vs dükkana bıraktık patatesleri, sabah 9 da kalkıp tekrar dükkana:D

applev0dka said:

adminlerden birisi menüyü ilk posta sabitleyebilir mi ?

neler var bakarız hem

menü değişecek haftaya yeni menüyü koyarım ben, bazı ürünlerin yapımları baya zorladı bizi ve istediğimiz kıvamı bir türlü tuttaramadık.

isteyen herkes istediği zaman gelebilir, dükkan boşsa oturur sohbette ederiz, çayımızı kahvemizi söyleyip illa kumpir yemek zorunda değilsiniz:D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

rexx'in orda diil çünkü galiba. kilisenin orada olsa gerek

bende böyle gelip bulamadım başta ya. barlar sokağında ilerleyince soldaki ilk sokakta abi mekan. rexx'in orda diyince direk karşısında falan sanıyo insan. ilerde vagonu hera'yı falan geçtikten sonraki soldaki sokak üzerinde mekan.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Her valla'da bi shot alın beyler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...