Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devilman: crybaby - Netflix

Xenus

Öne çıkan mesajlar

https://www.youtube.com/watch?v=iyO6hdw6IzU

said:
In the new series, the protagonist Akira Fudo is informed by his best friend Ryou Asuka that the demons will revive and reclaim the world from the humans. As the humans do not stand a chance against the supernatural power of the demons, Ryou suggests fusing with a demon. Akira becomes Devilman, with the power of a demon and the heart of a human.

Staff
Director: Masaaki Yuasa (Youjouhan Shinwa Taikei)
Script: Ichiro Okouchi (Code Geass: Hangyaku no Lelouch)
Animation Producer: EunYoung Choi (Ping Pong The Animation)
Music: Kensuke Ushio (Koe no Katachi)
Executive Producer: Atsuhiro Iwakami (Hidamari Sketch), Takashi Nagai (Mazinkaiser), Ueko Noriyasu (Fuujin Monogatari)
Producer: Youhei Shintaku (Rewrite), Kazuomi Nagai (Shin Getter Robo)
Studio: Science SARU
Production: Aniplex, Dynamic Planning

An official website has opened for a new anime adaptation of Go Nagai's Devilman manga. Titled Devilman: crybaby, the anime will premiere as a Netflix original series in Spring 2018.

gaijins saving anime
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
Sonu çok güzeldi ama animenin geneli için aynı şeyi düşünmüyorum. Ayrıca çok major ve vurucu olaylar olmasına rağmen insanların çok önemsiz şeyler oluyor gibi davranması falan kötüydü. Bence bölüm sayısını çoğaltıp adam gibi işleselerdi çok iyi olurdu yazık olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Fragmanı bu sabah izledim, müsait bir zamanımda izlemeyi düşünüyorum ama ama ama

1- O çizimler olmamış abi. Başka bir seri olsa OK derdim ama benim bildiğim Devilman'a o çizimler gitmez.

2- Devilman OVA'daki konunun üzerine birşey katamamışlar ona emin oldum. Paralel evren olan Cyborg 009 vs Devilman'de de Devilman'ın hikayesi aynı karakter tarafından dolduruşa getirilmesine bağlanıyordu, burada da öyle olmuş gibi görünüyor. En azından bu kez az biraz farklı bir senaryo yazın da şaşırtın beni demeden edemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

peki the birth, the demon bird, lady falan nedir?

"The Birth" 3 bölümlük Devilman OVA'sının ilki, "Demon Bird" ise ikincisi. Üçüncü bölümün adı ise "Amon: Apocalypse of Devilman"

Devilman Lady, Go Nagai'nin paralel evren üretme tutkusunun ürünü. Devilman OVA'larıyla doğrudan bir bağlantısı yok. Akira Fudou'nun Jun Fudou, Ryou Asuka'nın Ran Asuka adıyla kadınlaştırılmış versiyonlarını içeriyor ama TV serisi uzunluğunda olduğu ve Chiaki Konaka'nın stilize tarzını taşıdığı için sorunum olmadı kendisiyle.

Akira Fudou ve Ryou Asuka, geçen sene çıkan Cyborg 009 vs Devilman crossover'ına ve ayrıca 2004 tarihli Devilman live action filminde de görünüyorlar ama tahmin edilebileceği gibi bunlar da birer alternatif evren.

Bu hesapla gidersek Devilman Crybaby aynı konunun önümüze tam olarak 5. sürülüşü oluyor. Önyargım ondan kaynaklandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...