Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

ulan 4 oyun mu ne attım şu son 3 saatte, kalp krizi geçiricem sanırım. hani öyle dişimle tırnağımla son 1v1 kaldık, tumbleweed'ler uçuşuyor, this is it baby GOGOGO gerginliği değil.

başlarda izbelerden loot toplayıp çember kovalıyorum gözden uzak kalarak. sayı patır patır düşüyor ama ben silah sesi bile duymuyorum. 30'lara inince çemberler için bi tier önde oluyorum ilk inişimi tutturabildiysem. öyle bütün oyun sessiz sakin, ortalığı dinleyerek geçtikçe iyice geriliyorum, bi anda BAAAMMMMMM diye bi patlama, adamla burun buruna gelmişim. mouse'u falan atıp kaçıcam bi dahakine sdf

korku filmi izlerken de HIIIIIIIIII diye hayvan gibi sesli nefes alıyorum (*gasp*) jumpscare'lerde falan. bunda iyice elim ayağıma giriyor, baya verebildiğim BÜTÜN TEPKİLERİ veriyorum TIKLA TIKLA SİLAH DEĞİŞTİR ÜÇE BAS SIKKKKK diye. o arada aim maim hak getire tabi.

o kral benim spray'ini camper'lar görüyor diyorsunuz ya, monitörün arkasındaki duvara falan yaptırıcam abi bu ne.
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha cool story coko

Abi oyunun guzel yani o zaten, isteyen atliyor aninda aksiyon dumduz kapisma vs

Benim gibi bushiderwarrior isen uzaklara inme, sakin sakin loot, adeta bir commandos havasi gorunmeden hareket edip circlea yaklas falan :D Ve o her circleda artan gerilim son 10 kiside inanilmaz oluyor zaten artik sonra biri basliyor ates etmeye kan golu hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

cesitli dillerde var oyle zimbirtilar. rusca, cince vb.
bu arada onceki sayfadaki replay nasil olusturuluyor? her macimizi boyle cinematic replay'e cevirebilir miyiz, yoksa biri kasmis mi video edit falan?

20 oyuna kadar sakli tutuyor oyun(test serverlarinda), REPLAY diye yeni bir menu var buradan izleyebiliyorsun. Kisa yol tuslarina bak ama hic bir tutorial yok yine :)

Cok eglenceli 1km cevrendekiler ne yapiyor da tuzagina dusuyor veya sen nasil tuzaga giriyorsun vs vs bin bir sorular kafada.
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

toggie said:

cesitli dillerde var oyle zimbirtilar. rusca, cince vb.
bu arada onceki sayfadaki replay nasil olusturuluyor? her macimizi boyle cinematic replay'e cevirebilir miyiz, yoksa biri kasmis mi video edit falan?

20 oyuna kadar sakli tutuyor oyun(test serverlarinda), REPLAY diye yeni bir menu var buradan izleyebiliyorsun. Kisa yol tuslarina bak ama hic bir tutorial yok yine :)

Cok eglenceli 1km cevrendekiler ne yapiyor da tuzagina dusuyor veya sen nasil tuzaga giriyorsun vs vs bin bir sorular kafada.

sanirim launch'in en begendigim tarafi bu olacak. ucaktan atladiktan geberene kadar kayit tutuyor di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ya eve geldim, kravatı çıkarmadan GİR OYUNA GİR GİR GİR diye taktım kulaklığı, 9gb update görünce bi durdum. neyse dedim indirince gireriz. sonra şu son post'lardaki fps muhabbetini görünce lan dedim gpu driver'ına da update gelmiş mi bakayım (göring de yazmış gerçi) dedim. ona da gelmiş '>_>

ben post'u yazana kadar indirdi tabi de kurması çok uzun geliyor ya, ekran gidiyor falan bişey de okuyamıyorum.

oh bitti gogogo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...