Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlarım bela okuyor arkamdan şu oyunu gift olarak yolladım diye.Adamlarla bağımlısı olduk her gün minimum 3 saat squad oyun atıyoruz.Şimdi onlar bırakma terapisine başladılar onlar ben hala devam. Varsa squad oynayacaklar katılabilirim.Solo squad kadar sarmıyor nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha dün oyundaki en komik anlardan birini yasaşadım. Kesşek kaydetseymişim
4 Kişi squad girdik (biride Zaugna zaten)
Georgepolda başladık alan military basin dogusuna daraldı. Araba bulamadık felan falan. Painkiller first aid felan basa basa en son bi araba bulduk at gibi zone damagesi yiye yiye.
En sonunda yarım canla sıfır recoverla maviye girdik. Bir kişi düştü bu sırada adamı vurup lootladık felan falan. biraz canımız doldu.

Tam kuzeyden köprüye girdik ki full squad köprünün azını tutmuş köprünün güneyindeki pusan bir squadla çatışıyo bizim arabayı görünce dönüp bize sıkmaya başladılar.

elbette bende onurlu olanı yaptım "BRACE FOR IMPACT. RAMMING SPEED AHEAD" diy e bağırarak adamların üstüne sürdüm bi adam kaçmaya çalışırken öldü. Adamların motoruna çarptık bizim araba zaten kurşunlardan bitik durumdaydı bide o patladı.

Squad wipe yedik ama adamlarında oynunu piç ettik 4 kişinin 3ü öldü. fdsadfasdfasd

Yine olsa yine yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Arkadaşlarım bela okuyor arkamdan şu oyunu gift olarak yolladım diye.Adamlarla bağımlısı olduk her gün minimum 3 saat squad oyun atıyoruz.Şimdi onlar bırakma terapisine başladılar onlar ben hala devam. Varsa squad oynayacaklar katılabilirim.Solo squad kadar sarmıyor nedense.

Solo kredi taksidi yatırmak için bankadan kartsız sıra almak gibi bir şey. Sonunda dürtüceklerine bile bile sıra bekliyosun bi kapalı alanda oturup.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen abi. Bu gözler soloda aynı eve pusmuş 3 adam gördü. Daralma gelince kan gövdeyi götürecek halbuki ama adamlar daralana kadar risk almıyor.

Bir diğer efsane de 8 kişilik squadlar.Adamlar nasıl başarıyor bilmiyorum ama 4 kişilik oyuna 2 grup olarak giriyorlar.Video ile belgeleyebilirseniz direk banı yiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dün ilk birinciliğimi aldım. squad olarak 3 kişi girdik, son 5 kişi harbi gerilimin doruk noktası kıç kadar zone'da.

ammoniac ile ben kaldık adamlarla ikiye iki. ammo öldü, ben ikisini kestim. ama son adama sıkarken herhalde gg dedim yattık, instant kazandın ibaresi çıkınca öldüm sandım çünkü.

güzel bir hismiş sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Aynen abi. Bu gözler soloda aynı eve pusmuş 3 adam gördü. Daralma gelince kan gövdeyi götürecek halbuki ama adamlar daralana kadar risk almıyor.

Bir diğer efsane de 8 kişilik squadlar.Adamlar nasıl başarıyor bilmiyorum ama 4 kişilik oyuna 2 grup olarak giriyorlar.Video ile belgeleyebilirseniz direk banı yiyorlar.

Gel kardeş bize katıl. İki arkadaş atıyoruz, bu hafta ben manastırdayım gerçi haftaya başlarız ancak. Benim acc name bodrack, ekle istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

dün squad ile bir tane 1.'lik bir tane 3.'lük aldık.

duo'da da takım olarak 2., bireysel 3. oldum.

oyun epey zevkli ya. ilk iki gün daha geriliyordum, haritayı da daha çok bilmediğim için. şimdi daha rahat takılıyorum.

shotgun'ların mesafesi kesinlikle diğer birçok oyuna göre daha uzak. dün baya baya medium range'den adama tek attım.

assault rifle + ump/vector/uzi gibi kombolarda single/burst diye ayarlamak daha mantıklı secondary silahı. ben öyle geziyorum her ihtimale karşı.

daha önceleri fps durumu nasıldı bilmiyorum ama ben ultra'da 60 fps'nin altına çok düşmüyorum. yakın zamanda bir patch gelmiş galiba, o düzeltti diyorlar.

fall damage'ı arttırmaları lazım yalnız daha gerçekçi olmasını istiyorlarsa. çatıdasın ve aşağıdan adamlar o evi basıyorsa, çok rahat aşağıya atlayıp arkalarından tarayabiliyorsun gıdım canın giderek. o biraz abartı sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Uyar abi eklerim steamdan.

Bu aralar çift takımlar iyice arttı size denk gelmiyor mu ya? Dün 3 oyun attıysak 2 sinde 8 li takımla uğraşmak zorunda kaldık. Hele birinde bu yüzden 1. ciliği kaçırdık.

geç bile kaldılar şunun için.
h1z1 de ilk ayda başlamıştı muhabbet.

önüne geçerler bir şekilde ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...