Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Madcat said:

mokoko said:

abi okey adamlar eksik çıkardılar falanda rakibi var mı? yani ben bu oyun tarzını çok sevdim ve oynamak istiyorum. yerine tercih edebileceğim başka bir oyun var mı? h1z1 daha bile kötü bundan. fortnite sevmiyorum ki zaten farklı tarzlar aslında build falan olduğu için oyunda. pubg dışında yok ben bilmiyorum. 60 lira verdiğim oyuna 600 saat harcamışım nerdeyse ki o 60 lirayı çoktan çıkardım bile sattığım kutularla falan. millet mal olupta skine kıyafete para harcıyosa ben napıyım asfdasfas

bedavaya 600 saat oynamışım oyunu

rakibi fortnite 1 ay'da eline verdi yahu.

abi ben kişisel konuştum orda ztn. pubg varken fortnite oynamam yani. hem grafikler hemde build olayı falan ilgimi çekmiyo. ayrıca oyunda sadece tpp var.

şöyle oyunları tpp oynayanlar dombilidir valla.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni trend çıtır çerezlik çabuk biten oyunlar. insanlar oturup 2 saat raide hazırlanıp 3 saat de raid yapmak istemiyor. Bunu konuştuk hearthstone ve pubg başarısının arkasında sektörü doğru analiz etmeleri var.

fortnite ise pubg'nin bile daha kısası yani.
map küçük, araç yok, hemen aksiyon başlıyor h1z1 gibi running sim değil.

yarın fortnite'in kısası çıksa düzgün şekilde bu kez o fortnite'ın eline verir kaçarı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yine de o kadar olmaz. fortnite daha da büyüyecek çünkü hem optimize grafiklerden dolayı, hem learing curve'ü düşük, hem de ve en önemlisi Free to Play.

sen f2p br alternetifi çıkarırsan ve güzel yaparsan piyasaya hakim olursun en mantıklısını yaptı adamlar. üstelik blueballsdan daha çok çalışıyorlar. hem de konsollar, mobil + pc. pubg xoneda hala leş. fortniteın yolu baya açık. tr'ye de girdiler bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

abi elma armut.

fortnite, pubg’den oyuncu calamaz.

pubg netcode; 1.0’den sonra tickrate ve optimizayson olarak fortn’dan iyi.
(bir suru review var netcode ozelinde youtube’dan bakin)

(son patcle matchmaking ping oncelikli de oldu)

fortnite tek el dayanabildim ben, uninstall

optimizasyon falan yazan var, allah askina world map’teki item/arac bina sayisi bile x10 fln pung’de insaf
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

abi elma armut.

fortnite, pubg’den oyuncu calamaz.

pubg netcode; 1.0’den sonra tickrate ve optimizayson olarak fortn’dan iyi.
(bir suru review var netcode ozelinde youtube’dan bakin)

(son patcle matchmaking ping oncelikli de oldu)

fortnite tek el dayanabildim ben, uninstall

optimizasyon falan yazan var, allah askina world map’teki item/arac bina sayisi bile x10 fln pung’de insaf

Boyu degil işlevi demis atalarımız..

Pubg %60 run simulator geri kalaninda biriyle karşılaşıyorsun iste.

Ise yaramayan milyor bina koyunca iyi olmuyor. Oyle olsa wildlans efsane oyun olurdu ama kimse yüzüne bakmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

pubg dota ise fortnite lol işte. tek fark dota da bedava sdf

pubg mobile'da da auto-aim, karşında da bot olduğu için millet girip 1. olup "üf çok iyi oynuyorum lanet olsun" diye ego kasıyo asdf

arkadaşta yüklüymüş, ver bakam dedim. avel avel geziyorum, bi yerden mermi geliyor -ki nereden geldiğini gösteriyor. böle yavaş yavaş dönüyorum, aimi açıyorum ateş ediyorum ölüyor. 9 kill ile 1. bitirdim. belki 1-2 tanesi falan playerdır vurduklarımın.

LANET OLSUN ÇOK YETENEKLİYİM MMH
Sosyal ağlarda paylaş

~150tl kazandim pubg’den..

pubg’nin run simulator olup olmamasi tamamen size bagli.
en cok player density olan yere iniyorum, ilk 5dk yasiyor olursam zaten tickrate yukseliyor lag geciyor.

ben sadece duo / solo-squad / solo giriyorum.

30kusurlerde ergen gibi fortnite oynayacagima disari cikar kaykay falan kayarim.

competitive bir sey ariyorsam da reflekslerim yavaslasa bile quake champions duel giriyorum...
(tarkov’da latency 90-110ms oldugu icin biraktim oynamayi)
Sosyal ağlarda paylaş

fortnite yok abi hiç bana göre değil. oyunun hiçbir ciddiyeti vs yok. Atmosferi baltalıyor tam gerileyim diyorsun eve giriyorsun loot bim bim bim parlıyor falan. o ne abi.

Pubg de hiç değilse bir atmosfer var grafikler gerçekçi sonlarda sağı solu kolaçan ederken geriliyorsun falan. Sevenine bişey demem de hiç bana göre değil fortnite ya. Battle Royale se olay Pubg en güzeli şu anda atmosfer vs olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...