Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

ben baya hype'landım açıkçası ya. h1z1'i arkadaşlar almıştı, ama ben güvenemedim zira arkadaş grubum hep böyle hype'lanıp, max 2 hafta falan oynuyor oyunları. h1z1'i baya 1-2 ay falan deli gibi oynadılar, neredeyse hergün.

şimdi de ben bunun hype'ını yaymaya çalışıyorum arkadaşlara :D ama çok güzel duruyor açıkçası, forumlarda şurda burda da optimizasyon ve uzaktaki silah sesinin yönünün belirlenmesi harici neredeyse hiç kötü yönde eleştiri görmedim.

forumda early access'e karşı çıkanlar arasında en önde bayrak taşırım ama nedense bu oyun için baya bi hype'a girdim. hayır işin kötüsü kesin beceremicem, Lirik falan "aha orada adam gördüm" dediği 10 tanenin 5'inde falan ben ancak adam görüyorum. diğer 5'inde ben düşmanı görmücem, keklik gibi avlıcaklar beni :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

oyunun patlayacağı başarısız olacağı çok belli de insanın canı çekiyor gene de

neye göre belliymiş, hem de çok belliymiş bi söyle bakalım :D

h1z1'e göre falan grafikler, animasyonlar, oynanış, aim falan 10 kat daha iyi. üstüne çeşitlilik var. daha nolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aiko said:

h1z1'e göre falan grafikler, animasyonlar, oynanış, aim falan 10 kat daha iyi. üstüne çeşitlilik var. daha nolsun.

bu tip 4 5 tane oyun oynadım müthiş hype'lanan. h1z1 dışındakilerin çoğu betası bile çıkmadan yalan oldu. gönül ister ki çıksın tutsunda oynasak.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ben h1z1 ve dayz falan oynamadım. nedir bunun artıları mesela diğerlerine göre?

sabonis said:

Aiko said:

abi sen hype'lanınca neden böyle boş, bilmeden hype yapıyosun, anan baban gibi savunuyosun ki?
Sosyal ağlarda paylaş

cali olm bak senin kafan ayrı dünyada yorumluyorsun bazen gerçekten.

"patlayacak hüehüehüe" ile "patlayacak çünkü grafikler bok gibi, çok buglı, oyunda içerik yok" falan demek apayrı şeyler. hüehüe diyene açıkla bakalım nedir sorun deyince, savunmuş mu oluyorsun otomatik.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

abi h1z1 oynamadım diyosun, sonra h1z1'e göre şunları bunları oynanışı aim'i vs'si 10 kat daha iyi diyosun. yoksa ben iki oyunu da oynamadım.

bi de bunu 4 gün önce demişsin yani..

lirik'in anlattıklarından ve sonrası h1z1 açtım izledim biraz, karşılaştırınca ciddi farklı olduğunu belli ediyor. h1z1'i 20 dakka falan izledim, animasyonlar ve aiming'in bu kadar kötü olduğu bi oyunu insanlar nası oynuyor anlam veremedim yani.

oynamadan stream'den izleyerek de görebiliyorsun hangi oyun ne konuda daha iyi falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabonun önceki mesajına itafen hayır anlayamıyosun h1z1i streamden malesef. Çok sevdiğim bi h1z1 yayıncısı var adam yayında alakasız mesafeden adam görüp vuruyo ben daha görmeden adamları. Oynayınca anlıyosun ki aslında o adam görülüp vurulabiliyomuş
Bunu sadece yayından oyun anlaşılıra cevap olarak verdim. Bu oyunu ne oynadım ne de izledim
Sosyal ağlarda paylaş

yayından oyunun ne bok olduğu anlaşılıyor demek ile senin yayında düşmanı göremeyip streamer'ın muhtemelen 27" çok kaliteli monitöründe görüp vurması aynı şey mi lan? :D

silahların recoili, aiming, her türlü animasyon, karakterlerin hızı falan saçmalık olarak gözüme çarptı h1z1'de. PUBG bu konularda baya eziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...