Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik rüya tabirleri...

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Madem konu açıldı ben de yazayım

Bir ay kadar önce gördüm.normalde sabahına hatırlamam.

Ben köyde yaşayan zengin biriyim forumda baya goygoy yapmışız. Ben hepinizi davet ediyorum geliyorsunuz. Niyeyse baba hizmet eden baya kişi var ağa mıyım neyim ama cs atan agalardan. Yol yorgunu bir halil ibrahim sofrasına oturuyoruz. Sonra çiftliği geziyoruz 3-4 traktör var bir kaciniz traktör suruyonuz kimi at biniyor kimi tarlaları gezmeye gidiyor sonra hep beraber kocaman havuzda yüzuyoruz, aquila kaydirak bulmuş simitle kayıyor. Sonra lan partye geçiyoruz. Gülmekten dalaklar iflas.

Bi de xunn ahmeti gördüm benim evdeyiz. anlamadığımız bi dilde borsa takip ediyoruz pcden, rakamlara bakıp seviniyoruz. Biri geliyor, çabuk kapat lan diyorum. Kapatmam diyor.

Sabah uyandiktan 1 saat sonra tekrar uyursam uber saçma şeyler goruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
7 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Bunun astroloji halini bir de dinle buluşturup korkunç para kazanan bir kadın vardı geçenlerde sosyal medyada. "Fatiha suresi okuyarak çakraları açmak" falan gibi eğitim veriyordu.

tam öyle biri lazım aslında bana şu anda.

rüyamda camiye gitmiştim ama imam rap söyleyerek namaz kıldırıyordu. acaba anlamı ne...

Sosyal ağlarda paylaş

woow woow sana puanim 9 kanka! dedi mi?

fazla ahmet hakan okumussun, sistemin ariza vermis iste.

gotumuzun acik kaldigina isaret eden sacma ruyalar mi yaziyorsak benimki de sacma biraz.

ruyamda el presidente'yi goruyorum. (random bir karakter ama adam cumhurbaskani imis) esi ile eve geliyorlar. ama evde modern dusunen insanlar saklaniyorlarmis. 500-600 kisi. (nasil ev ise la)

banyoda bir rolyef var. buyukce 8m'ye 5m boyutlarinda boyle kahramanlik hikayeleri falan anlatiliyor ustunde. binlerce kucuk figur var ustunde.. bronz falan bi sey.

evdeki adamlara gidin bu rolyefin "icine" girin, saklanin diyorum. gidip orada saklaniyorlar. first lady banyoya gidiyor. cok sevdim bunu diyor. iste veremem diye ayak yapiyorum. hic hoslarina gitmiyor hayir denilmesi. gravur icindeki rebeller de beklemekten artik sabirsizlaniyorlar falan. bir sekilde el presidente'yi disari cikartip sonra ben size yollarim diye ikna ediyorum. sonra adamlar cikiyorlar iste gravurun icinde. beraber hangi ulkede isek o ulkeyi nasil degistirecegimize dair planlar yapiyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
On 10.03.2017 at 04:26, marksman dedi ki:

Madem konu açıldı ben de yazayım

Bir ay kadar önce gördüm.normalde sabahına hatırlamam.

Ben köyde yaşayan zengin biriyim forumda baya goygoy yapmışız. Ben hepinizi davet ediyorum geliyorsunuz. Niyeyse baba hizmet eden baya kişi var ağa mıyım neyim ama cs atan agalardan. Yol yorgunu bir halil ibrahim sofrasına oturuyoruz. Sonra çiftliği geziyoruz 3-4 traktör var bir kaciniz traktör suruyonuz kimi at biniyor kimi tarlaları gezmeye gidiyor sonra hep beraber kocaman havuzda yüzuyoruz, aquila kaydirak bulmuş simitle kayıyor. Sonra lan partye geçiyoruz. Gülmekten dalaklar iflas.

Bi de xunn ahmeti gördüm benim evdeyiz. anlamadığımız bi dilde borsa takip ediyoruz pcden, rakamlara bakıp seviniyoruz. Biri geliyor, çabuk kapat lan diyorum. Kapatmam diyor.

Sabah uyandiktan 1 saat sonra tekrar uyursam uber saçma şeyler goruyorum.

Bu sabah uyandıkdan sonra 1 saat sonra tekrar uyusam uber sacma seyler goruyorum kismi bende de oluyor.

Kesin bi bilimsel aciklamasi vardır ama ne acep?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...