Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow oyun flama ( kendi üretimimiz )

hailandkill

Öne çıkan mesajlar

"güzel olmadığı için baltalamışlar, lisans falan hikaye" diyerek havaya zıplıyor ve iki tarafa da spagat kick deniyorum

*d20*
3!

"bacakları açabildin ama yeterince yükseğe zıplayamadığın için kimseye vuramadın. yere düşene kadar kapatamadığın için de lambur lumbur yerlere yuvarlandın. gürültüye koşan GERGE'nin bir anda açtığı kapı açık olan bacakların arasından..."
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Yok o alıntı yapınca, özel mesaj diye sanada geliyor, forumunu özelliği o , oyle bir şey olmasın ? Sana özel mesaj atmamış, alıntı yapmıştır.

Neyse sorduğum soruya cevap bekliyorum. Arka sayfada kaldı.
eğer sizin kurdugunuz bir organızasyon ise etiket dahi bastırabılırım arma vb aklınıza gelebilecek herşey fakat istenilen miktar makineyi açtığımıza deysin
Sosyal ağlarda paylaş

hailandkill said:

Eğer sizin kurdugunuz bir organızasyon ise etiket dahi bastırabılırım arma vb aklınıza gelebilecek herşey fakat istenilen miktar makineyi açtığımıza deysin

Yok şimdi tek tek her kulüp armasından birer tane olup 50 adete kadar arma veya flama şeklinde bir şey olabilir diye düşündüm. Ama büyük miktar olmalı diyorsan, o zaman başka bir zamana kalacak. Veya başka bir şey lazım olursa, o zaman tekrardan görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

hailandkill said:

ya bırakın bu lisans olaylarını hanginizin işletim sistemi orjinal windows ? yada hanginiz imitasyon bir marka giysi giymedi ? herkes prada ? herkes orjinal parfum mu kullandı bu zamana kadar kimse açık parfum kullanmadı mı

Patinin yarısı orijinal Windows sen raad ol

*kıps*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...