Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erkek kadından daha geveze

cyclad

Öne çıkan mesajlar

Aklıma okuduğum şöyle bir hikaye geldi. Bir viraj bitiminde iki araba birbirine yaklaşır. Birinde kadın diğerinde erkek vardır. Erkeğin kullandığı araç dağ yüzünden sonu görünmeyen virajdan çıkmaktadır. Yanyana geldiklerinde erkek camı açar ve "Domuz!" diye bağırır. Kadın buna sinirlenir ve cevap olarak "Eşek!" der ve camı kapatıp hışımla viraja girer. Az sonra da bir domuza çarpar.

Buradan çıkarılacak ders. Erkekler konuşmayı kadınlar da dinlemeyi öğrenmelidir.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben kızlarla laf dalasına gırmem ve soyle bır felsefe buldum genclıge onerıyorum bunu
bir kadınla laf dalasına gırılmez cunkı sen saatlerce konusursun cenen duser toprakta erır ve onun yaydıgı minerallerden yenı bıtkıler olusur agıc olur agıc yaslanır fakat kadın daha soylıceklerının yarısına bıle gelmemıstır bu yuzden laf dalasına gırmeye calısan bır kadın ılk satasmasını yaptıgı anda "Umrumda Degılsın" tarzı bır cevap verılıp susulup hatta kulaklar tıkanmalıdır bu yenılme veya savastan kacma degıl tamtersı kadın pısıkolojısınde galıbıyettır.Kadınlar bu yaptıgın ıcın sana korkak yendım felan dıyebılırler ama ıcerıden yanarlar cunkı amaclarına ulasamamıs kendı cenesı ve zekasının senınkılerden ustun oldugunu kanıtlıyamamıstır

bırde bır bılmece geldı aklıma
On kapıda karın bagırıyor arka kapıda kopek havlıyor ılk once hangısını eve alırsın
cevap kopek cunkı kopek eve gırınce susar ama karın asla susmaz :)
bırde su klasık var
Tanrı evrenı yarattı ve dınledı
Tanrı dunyayı yarattı ve dınledı
Tanrı meleklerı yarattı ve dınledı
Tanrı erkegı yarattı ve dınledı
Tanrı kadını yarattı ve ne Tanrı ne Melekler nede Erkekler bır daha kulaklarını kapatmaktan dınlıyemedıler :)[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cyclad, 11 June 2003 02:30 tarihinde demiş ki:
abijim bütün gün çalış didin çocuğu karıyı doyur derken adamda mantıklı konuşcak halmi kalır beaa:)[hline]

Çok ayıp esefle kınıyorum "KARI" degıl "Kadın" denır benım postmodern kardesım 21. yuzyılda boyle adamların olması ne kadar utanc verıcı[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 11 June 2003 02:38 tarihinde demiş ki:
Çok ayıp esefle kınıyorum "KARI" degıl "Kadın" denır benım postmodern kardesım 21. yuzyılda boyle adamların olması ne kadar utanc verıcı[hline]

karı ve kadın farklı şeylerdir karı kelimesini nie bu kadar sevmiyosunuz anlamıyom karı koca işte ne yani alın ingilizce o zaman wife woman yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

abı harbı bazen dıkkatımı benım cekıyor erkek mılletınde sorun var[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

[Bu mesaj Llama tarafından 11 June 2003 10:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

konuşmak dediniz de aklıma geldi...
bu forumda konuşan kaç bayan var? benim şu ana kadar bildiğim 3:
birisi bizim jinni, seyrek uğrar. diğeri malum ema hanım. 3.sü yeni üyeydi, hatırlayamadım ismini.

yoksa gerçekten dresquin'in de dediği gibi, kadınların genelinin konuşma ihtiyacı duydukları konular erkeklerinkine göre daha mı sınırlı?[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chonk sonk tung, chenk.
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli's Secret[hline]-Master Yoda, I'm ready
-Much you have learned Urza, but a lamer still you are not
-But Master, I've completed the trials
-One more obstacle to overcome and a lamer will you be... get lame you must

Padawan UrZa, 22 October 2002 17:30 tarihinde demiş ki:
bende de 1024 ram war:)
Lamer Master 2 : Lamer Outcast
Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

karı kısmının çenesi düştümü kapanmazki be
öyle bi erkek görmedim ben daha bıdı bıdı yapan
aptal aptal konulardan 2 saat boyunca konuşabilen
istisnalar kaideyi bozmasın ama
karı kısmının geneli kafa şişirmek için yaratilmiş :)[hline]Beni ,paso paticik gezerken gören bi arkadaş dedi ki ;
Paticiğin sahibinin kızı warmı ? versinler sana
bende dedimki ;
lan imzaya quote'li bişiler koyulmuyo yoksa yazardım bunu haha
Sosyal ağlarda paylaş

gevezelik cinsiyetle irkla oalcak bir sey degil. Hic bir sey cinsiyete bagli degildir.
Bizim kulturumuz erkek cocuklerini spora ve vucut gelistirmeye daha yatkins ekilde buyuttugu icin erkeklerimiz fiziksel olarak daha guclu oluyor, evde barbie siyle oynayan kiz da normal olarak EQ su ve bazen IQ su yuksek cikiyor.
Ben mesela cok az futbol ya da basket oynayarak buyudum, mahalledeki cocuklar sokakta futbol oynayip arabaaa diye bogururken ben sessizce legolarla kendi utpoyami insa ederdim. BU nedenle ciliz ve bodur bi tip olarak buyudum.
Yani duruma erkek kadin olarak bakacaginiza insan olarak bakmayi deneseniz...[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...