Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Freestyle Football

hattok

Öne çıkan mesajlar

Abi oyunu kaç gündür ara ara oynamaya calısıyorum oyun harika ya :D

Pozisyonunu belirleyip Random adamlarla 4e4 maç yapıyorsun. Training var itemlarla yeteneklerini geliştirebiliyorsun. Özel pas şut gibi özellikler var. Steamde free baya eğlenceli gelin takım oluşturup Dövelim milleti :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi tackle olayı cok zor 3 kişi dalarsan 1 pasla yersin golü çok tehlikeli iş. Ortasaha oynuyorum Aynı tsubasa gibiyim gol atıyorum Oyun kuruyorum top çalıyorum mükemmel ya Tam orta saha için doğmuşum asdf :D

edit : Bu arada karşıdan kesin top çalabilmek için önündeki kırmızı koni yeşil olunca tackle a basıyorsun %90 çalıyor topu karşıdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Tackle nası yok yav :D Futbol oyunlarının genel kuralıdı. Topu ilk aldığında genellikle dokunulmazlığın olur top çalman çok düşük ihtimaldir. Top ne kadar ayağındaysa bu yüzde o kadar düşer. En ufak dandik bi tackle da bile alabilirsin topu uzun süre ayağında top varsa. Default futbol ayarı yani Tackle saçma falan değil ki :O
Sosyal ağlarda paylaş

timing ile çoğu zaman pas kesiyorum. direk bana çarpmasa da adamın ayağından çıktığında doğru yöne atak yaparsam blokluyorum. blok ratingim baya yüksek oluyo maçlarda. en aşağı 5-6 blokla kapatıyorum. arkadan almak imkansız gibi o yüzden en azından belli bi şansla faul yapılabilmesi şart, serbest vuruş için.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen tackleların başarısız olması zaten hep lagdan abi. Arkadan ince bi ayarlaması var yapılıyor arkadan tackle. Bir de Forvetsen alman imkansıza yakın. MF ve DF tackle ile alma şansı çok yüksek :d

Wasabee isim bu arada ekleyin isterseniz oynarız.

edit : Bir de skill storedan skilleri alırsanız oyun biraz daha basitleşiyor. fail tackledan sonra erken toparlanma gibi bir sürü özellikler var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...