Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yok mu browser oyunu?

hadibea

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
bi kere GRIND olsun. ince ince ince bişeyler yapalım crafting olur, base building olur asker/item yetiştirme olur.

Her gün kısa süre de olsa uğrayanın ödüllendirileceği bir sistem olsun. Mesela bir hafta boyunca bişey yapan BİŞEY alsın

PvP gibiden çok ekiple yardımlaşma - lonca gibi multiplayer bişey şahane olur

Kings road mesela sürekli yeni bir event pompalıyor
Sosyal ağlarda paylaş

pay2win'i abartılı olmayan browser oyunu yok abi. bu düzeni boz mesela.

En son telefonda bi tane mmo strateji oynadım böyle, ogame tarzı. ana istasyonumu bi üst levela çıkarmak için diğer binalarımı lvl up yapmam gerekiyor. 1 tanesi için verdiği süre 21 gün. 5-6 bina upgrade edicem, en son istasyonu. 4 ay falan sürecek herhalde. ebenin şeyi dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abartmis ama bunun ayarini yapmak hakkaten cok zor

Oyunu yazmak 1 isse balance da 1 is, bunun dizaynini yapmak da 1 is

sadece kodu olsa 50 tane oyunum vardi simdiye :)

en iyisi al bugun populer olan bi oyunu osmanlili yap iste. Butun mekanizmalari da calmis olursun, lalettayin degil o mekanizmalar
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
6 saat önce, yazuach dedi ki:

Bu çok iyimiş. Açtım account denedim baya oynattı kendini, her yer adam. Daha doğrusu pixel ? . 

Ama Popup çıkıp duruyor, reklam büyük ihtimal, Add block yüklü olduğundan engelliyor.

Oda bilmem ne elixir al, popup çıkmasın deyip duruyor, elixir fiyatı da pek ucuz değil. Aylık 900 elixir istiyor, bir nevi premium üyelik. en ucuz 630 elixir = 5 USD, 1300 elixir = 10 USD. diye gidiyor. 15000 elixir = 100 dolar.

Ama oyun baya iyi, oynatır kendini.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...