Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tssot Merhabalar

tssot

Öne çıkan mesajlar

Herkese merhabalar dilerim. Foruma yeni üye oldum. İlk önce bu kürsüden seslenmek gerekiyor sanırım.

İlgi alanlarım amatör balıkçılık, lego, pul kolleksiyonculuğu ve kafa dağıtmak için çizgi film izlemektir. Arada bir çok aracıma atlar ege turu yaparım. Yeni yerleri keşfetmeyi severim.

Umarım yeterli olmuştur. Herkese selam eder hörmetli forumlar dilerim :)
Sosyal ağlarda paylaş

fistan hocam ben açık denizi seviyorum. 5 yıl milas bodrumda balığın dibini vurdum ben. Harika zamanlardı. Sonra Antalya ya göçtüm balık diye akvaryum balığı kadar balıkları kovaya atan şerefsizleri gördükten sonra Antalya da bir daha balığa çıkmadım. Şuan tüm takımlarım tozlandı küflendi, sonunda Antalya dan kurtuldum yakında tekrar sahalara geri dönme planım var.
Kiloluk Deniz levreğini yemeyeceğim balığı öldürmem deyip denize salmış adamım. Deniz ve balık bir kültürdür, kimisi sadece karnını doyurur, kimisi tadını çıkarır.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

tssot said:
Arada bir çok aracıma atlar ege turu yaparım.

Müdür ben bunu anlamadım.

Tekneyi kamyonun arkasına koyup mu geziyorsun, bir çok araç ne?

yanlış yazmışım. Bizim ekipte sote bir koya bağlı tekne var. Egede yaşıyorsan istediğin yere git aracınla, bagajda her zaman bir takım bulundurursun. İzmir Aydın muğla denizli Antalya üzerinden istediğin yere sür.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...