Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

Sorieno said:

Ten porselen falan dediğiniz hatunları sabah görseniz gözlerinize kolonya şişesi saplarsınız.

bazı insanların genetik güzel oluyor cildi ya
tüyü parlak kedi gibi işte, genetik üstünlük oluyor

bazı erkeklerde de var bu durum, benim yüze bakıyorum pancar tarlası gibi, başkasına bakıyorum adam 40 yaşında ama tende gram yıpranma yok sdf

herşey genetik...
Sosyal ağlarda paylaş

senin dediğin başka bir şey.

türk erkeğinin bildiği "porselen gibi" aslında makyaj.

hiçbir insanın teni porselen gibi değil çünkü. yapı itibariyle pürüzlü, girintili çıkıntılı, gözenekli ve sorunlu. evrensel bir şey bu. kimisinde daha çok, kimisinde daha az ama sonuç itibariyle herkeste mevcut.

fondöten ve kapatıcı kullanıyorsun, o kusurlar gözenekler kapanıyor. cildin doğal dengesizlikleri kapatılıyor. portre gibi tek ton ve pürüzsüz, kusursuz oluyor her yeri.

kadının güzelliğini notlayacağınız yer makyajını silip uyuduktan sonra sabah kalktığı halidir.

o haliyle beğeniyorsanız, halleniyorsanız add to basket.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

bazı erkeklerde de var bu durum, benim yüze bakıyorum pancar tarlası gibi, başkasına bakıyorum adam 40 yaşında ama tende gram yıpranma yok sdf

herşey genetik...

İşte bunlar hep doğal seleksyona zarar verecek kadar geliştiğimiz için. NŞAda senin gibi bi yavruları olduğu için anne babanın utanıp seni yemesi ya da arazide leş hayvanlarına bırakması falan gerekiyordu ama bakıp büyütüp bugünlere getirdiler.

Neyse ki socially awkwardsın da evlenme ve çocuk yapıp neslini devam ettirme şansın az. Ama işin kötüsü paran pulun da var, onun yardımıyla kaliteli bi dişiyle çiftleşip daralan gen havuzumuzu iyice sulandıracaksın diye korkuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

senko said:

herşey genetik...

İşte bunlar hep doğal seleksyona zarar verecek kadar geliştiğimiz için. NŞAda senin gibi bi yavruları olduğu için anne babanın utanıp seni yemesi ya da arazide leş hayvanlarına bırakması falan gerekiyordu ama bakıp büyütüp bugünlere getirdiler.

Neyse ki socially awkwardsın da evlenme ve çocuk yapıp neslini devam ettirme şansın az. Ama işin kötüsü paran pulun da var, onun yardımıyla kaliteli bi dişiyle çiftleşip daralan gen havuzumuzu iyice sulandıracaksın diye korkuyoruz.

Baya katiliyorum dediklerine, insanligin sorunu kotu genlilerin de survive edebilmesi.

Bana gelince orda da haklisin, kaliteli disi ile ciftlesme sansim fln bayagi dusuk, korkamaya gerek yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tarım devrimini yapan genler iyi genler, bozulma tarım devrimi sonrasında başlıyor zaten. Hayır sanayi devrimini yapanlar da nispeten iyi genler, asıl kalitesiz genleri hayatta tutmamız ilaç sanayinin gelişmesiyle oluyor.

Bide iki tane şişman kadın heykeli görünce hemen anaerkil anaerkil diye saymanın anlamı yok, eşitlikçi toplum var tarım öncesinde ama topluluklar arası çatışmalarda erkek yine yakıp yıkıp tecavüz edip sahip oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fahriyenin neyi güzel abi kadın görmemişsiniz hayatınızda ya da televizyonda filan önünüze gelen birşeyler oldu mu ekstra güzel gözüküyor.

var öyle bir mevzu, normalde dönüp bakmazsın televizyonda biraz satınca genç kızların kalbini fetheden model yakışıklı bla bla Doruk ya da erkeklerin gönlünü kaptırdığı izmirli güzel vs.

abartmayın ulan.
Sosyal ağlarda paylaş

fahriye evcen'in yaprak dökümündeki halini hepimiz biliyoruz. çirkin değil ama silik geçirdiği dönemlerden sonra bol bol estetik ve zayıflama ile geri döndü. geldiği gibi burak özçivit'e de oltayı attı.

o kadar estetikle hepimizin gideri olur. fahriye 6/10 kısaca sdf.s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...