Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

bazı insanlar sadece elde etmeyi seviyor. bu op'un kız da öyle. çekici gelmiş elde etmiş soğumuş.

bundan birkaç sene önce friendzone'a attığım bi yakın arkadaşım vardı. sürekli birlikteydik vs. kızı friendzone'a attığım günkü surat ifadesini unutmadım sdfs.

1 sene boyunca uğraştı. en son ben baya ikna oldum gerçekten isteyerek karşılık verdim. bir süre peşinden koşturdu. kesinlikle de karşılık vermedi bir daha. sonra da baktım olmayacak arkadaşlığımız bitti. ondan sonra ikimizde başka ilişkilere başladık. onun ki 1.5 sene oldu benimki 2. sayesinde evleneceğim insanla tanıştım. belki o da elemanla evlenecektir.

yani kasmamak lazım hayırlısı oluyor bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

var mı yeni gelişme?pazartesi salı buluşcaz diyordun.

Son yazdığımdan beri konuşmadık, bugün ne zaman buluşacağız yazdım, buluşmak istemiyorum dedi. Niye başladık o zaman yazdım, cevap yok dostum.

KillJoy said:

yeni gördüm la topakı.

op tecrübesiz, dolayısıyla başarısız olmuş.
yalnız söylenecek güzel şeyler de var.
Kızın ilgisini başta nasıl çektin acaba? Ne özelliğin var?
yakışıklı mısın yoksa dışardan gerçekte olanın aksine cool mu gözüküosun.
Bunu iyi analiz et.

Bi şekilde kızın sana yanaşmasını sağlayacak bi özelliğin varmış.
Ama tabi seni tanıyınca, @rasomonun dediği gibi mıymıylık yüzünden elinden kaçırmışsın.

Rasmon said:

Yazdıklarına göre mıy mıy bi tipsin.

ilerisi için tabisi de
1- kendini tanı,
2- tecrübe. "Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil."

[hr]

edik:
emrenin dediği gibi keşke kendini daha çok düşürmeseydin.
abi kızı elde etmenin tek yolu tamamen yok olup kendini geliştirip geri gelmen idi. ama şu an tamamen bitmiş şansın. Kızın aklında tamamen ezik diye yer ettin muhtemelen. Bu imajı düzeltmen baya baya zor.
bonus:
Revenge için kasmaya karar verirsen eğer; kızın senin hakkındaki düşüncelerini değiştirecek tek şey; önemsediği bi arkadaşının senin hakkında olumlu yorum yapması olacaktır.
ama bütün bunlar için daha çok erken.

"Kızın ilgisini başta nasıl çektin acaba? Ne özelliğin var?
yakışıklı mısın yoksa dışardan gerçekte olanın aksine cool mu gözüküosun."
-Ortalama üstü yakışıklıyım dostum, dediğim gibi çok az vücut var, 1.85 boy var. Dışardan nasıl görünüyorum bilmiyorum ama kızları güldürebiliyorum küfretmeden mesela. "Gerçekte olanın aksine cool gözüküyor" olabilirim.

Voys said:

aşkı anlatış şekline bakarak bu kızın hayatında 2. 3. kız arkadaş falan olduğunu anlıyorum. denklem çok basit :

seven silkilir, silken sevilir.

Yani:

Çok üstüne düşmüşsün, o baştaki istemeyen tavırlarını kaybetmişsin. kız da seni cepte görünce soğumuş. Şimdi istediği kadar donunda sallayabilir seni.

Çözüm:

Kıza ayrılmak istediğini, ve suçun tamamen kızda olduğunu söyle. bi kaç gün telefonlara bakma

Tahminin doğru dostum, çok sevgilim olmadı bugüne kadar.

sinera said:

Sıkıntı erkekte olmasa zaten kadın tarafı kıyaslama sonucu diğer tarafa gitmez.

Sıkıntım ne olabilir ki? Yakınlaştığımızda kendimi bir yere kadar tutmam mı?
Sosyal ağlarda paylaş

İnat ettim, bir şekilde neden beni bu kadar gün heba ettiğini yüz yüze iken duymak istiyorum. O buluşmak istemiyor, ben de eskisi kadar özlemiyorum artık ama yüz yüze konuşup öyle yoluma bakmak istiyorum. Ne yapmalıyım? Buluşalım yoksa okuluna gelirim gibi bir ültimatom vermemin sonucu ne olur?
Sosyal ağlarda paylaş

ya o bir günlük süreç değil. sabah kalktığında aa ben de senden hoşlanıyorum demiyorsun.

ama en az 2 yıllık bi arkadaşlık süreci vardı. paylaşılan bir sürü anı bir sürü duygu vardı. kesinlikle çekici bulmadığın bir insan bu süreçte çok farklı anlamlar taşıyan bir insan olabilir.

hoşlandın hoşlanmadın olayı biraz basit.
Sosyal ağlarda paylaş

şu saçma hikayemi de ekleyeyim. yine o dönemler ortak arkadaş aracılığıyla bir kız tanışmak istedi benimle. arkadaşlarla buluştuk ettik. kızı cidden baya beğenmiştim. kız da ortak arkadaşa hoşlandım vs diyor. ama tanımıyorum kızı yani. sevgili olsaydık en güzeli o olurdu sdfs. bi de bu tarz durumlarda hemen saldırmayı sevmem. neyse bununla birkaç defa buluştuk, konuşuyoruz ediyoruz. her sabah günaydın mesajı atan türden kız baya yürüyordu. baktım flört aşaması 1 ayı buldu. her şey tamam sorun yok yani. en sonunda dedim bunu bir yemeğe çıkarayım yemekten sonra da sevişiriz artık diye düşünüyorum.

kız yemeğe gideceğimiz gün çok hızlı gelişti her şey ben hazır değilim dedi beni bir anda blockladı shdjfks.

o şokla kaç gün kendime gelemedim sinirden.
Sosyal ağlarda paylaş

şu saatten sonra ultimatomlar daha çok uzaklaştırır. yaşadım pişmanım. ki zahmet edip buluşursa bile yarım ağızla birkaç şey söyler ancak. seni tatmin etmeyeceği gibi daha da üzmekten başka bir işe yaramaz. büyük ihtimalle ne yapışkan bir şey çıktı böyle diyecektir kendine bakmadan. en fazla yapabileceğin şey bir süre daha beklemek olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

Sıkıntım ne olabilir ki? Yakınlaştığımızda kendimi bir yere kadar tutmam mı?

Kızın kafasında şu anki durumu yaratan ney ise o. Bunu kızdan başkası bilemez, sadece varsayım üzerinden yürür.

Senden daha yakışıklı birinden sinyal almıştır,
Senden daha zengin birinden sinyal almıştır,
Senden daha maço birinden sinyal almıştır...

Bu böyle gider. Sonuç olarak senin özelliklerin dışında elde edemediği bir özelliğe sahip birinden sinyal almıştır. Alışıldıktan daha cazip geldiği için ona yönelmiştir.

Diğer yandan durmadan bir şeyleri düzeltmeye çalışman da, ondan başka alternatifin olmadığı görüntüsü vererek nasılsa cepte izlenimi vermeye devam ediyor. İçinden ben ne yapsam yaparım döndüğümde kapıda bekliyor olacak diye düşünüyordur yüksek ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Hayır, sıkıntı belirlenen seviye ve eşik. Bilinç altı ve dürtüler döllenmek için en iyisini aradığı için ve kadın bu dürtüleri baskılıyacak bilinç ve aklı ortaya koyamadığı zaman sınır, sürü hayvanlarının erkek alfalarını gibi davranışlara kadar çıkabiliyor.

Burada erkek için sorun olan ve anlamadığımız, kısım bizim böyle arşıalada bir beklentımız yok, ilkelinde yok, moderninde. Tüyleri parlak, sağlıklı bir dişimi? Ok, bitmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

sinera said:

Hayır, sıkıntı belirlenen seviye ve eşik. Bilinç altı ve dürtüler döllenmek için en iyisini aradığı için ve kadın bu dürtüleri baskılıyacak bilinç ve aklı ortaya koyamadığı zaman sınır, sürü hayvanlarının erkek alfalarını gibi davranışlara kadar çıkabiliyor.

Burada erkek için sorun olan ve anlamadığımız, kısım bizim böyle arşıalada bir beklentımız yok, ilkelinde yok, moderninde. Tüyleri parlak, sağlıklı bir dişimi? Ok, bitmiştir.

hiç ok, bitmiştir olmadı benim ilişkimde. adam her şeyime dikkat edip hiçbir şeyimi beğenmiyor tatmin olmuyor. yani genelleme yapılabilir belki ama erkeklerin arşıalada beklentileri var.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyi beğenmiyor?

Veya daha doğrusu, beğenmiyor da ne yapıyor? Sudan sebep yaratıp ilişkiyimi bitiriyor?

En fazla sıradakine geçer çok dürtüleri ile hareket ediyorsa ki bu yüzden çok seçici değiliz, az seçiciyiz :)

Ok bitmiştir derken, ilişki yaşanabilir fikrinin temeleri bitmiştir, ondan sonra kafada sabit olur o ama temel üstü inşaat farklılık göstere bilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...