Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız kalmak isteyen sevgili

beatifulmind

Öne çıkan mesajlar

yumy said:

Geçmiş olsun. Nedenini öğrenmeye kasma derim, kendini daha iyi hissettirmez. Karşı tarafı da kem küm demeye zorluyorsun sadece.

fresia said:

kız basketbol maçı seyretmiştir
yolda senden daha uzun daha kaslı birini görmüştür
topuklu giysem aynı boydayız demiştir
daha 20 yaşındayım erken demiştir
çabuk yaşlancam biraz daha yaş farkı olsun demiştir

türlü türlü şeyler düşünüyor insanoğlu
--

sen yine git görüş kızla derdini öğren -olmayacaksa daha çabuk unutursun

konuşurken arkadaşı-sevgilisi dengesini iyi kurman lazım
çok dert dinlersen arkadaşı olarak görür
trip atman gereken yerde alttan alırsan problem olabilir
kızın ruh halini iyi okuman gerekiyor

cicibeybe said:

Ya birde bulusalim daha kotu olamam falan demissin. Daha fazla kucuk dusurme hocam kendini. Olmazsa ekime olmazsa ... diyip kapat kizla iletisim kanallarini. Guzelce sil heryerden engelle vs ki kafan guzel oldugunda sacma salak mesajlar atip yine kendini rezil etme. Sana hava atmaya falan calismiyor buradaki insanlar, bunlari tecrube etti bazilarimiz. Senin suanda yaptiginin kiz tarafindan nasil gorundugunu senin nasil bir duruma dustugunu falan az cok tahmin edebiliyor. Tecrubesini paylasiyor. Bence azcik gururun kaldiysa su kizi kestirip atmanin vakti gelmis coktan.

Pordakal said:

Yarın bigün daha kendinden emin, daha güzel ve anlayışlı biriyle karşılaşınca kendine sövücen, ne malmışım dışarda böyle insanlar varken manyak psikopatın birine takılıp kalıcaktım diyicen.

Öyle manyak saykoları bırak kendi haline takılsınlar, daldan dala atlayıp gönül eğlendirsinler, onlar aslında çok çok iyi biliyolar ne yaptıklarını ama işte suç atıcak bişey lazım, seninki depresyona atmış mesela. Vakti gelip akıllandıklarında senin gibi insanları mumla arıyıcaklar tabi ama o zaman sen aileni kurmuş farklı bi dünyada olucan.

O yüzden sen şimdi hiç üzülme, s...tir et. Bak keyfine. Kafan rahat günlerin tadını çıkar.

_Rave said:

abi diceğini demiş kız, iş işten geçmiş.niye hala buluşalım edelim diyorsun? içten içe düzeltebilirim durumu bi ihtimalde olsa diye düşünüyosan kestirip at o düşünceyi hemen.gururunu incitirsen daha fazla acısı daha ağır olur.herkes demiş zaten, boşver işte artık.

Değerli dostlar, buluşmak isteme nedenim adam akıllı bir neden öğrenme isteğim. Onca emekten sonra en azından "başkası var" benzeri bir şey de olsa doğru düzgün bir cevap alıp bitmesini istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mıymıntı bi adamsın, tülay nolur bana dön bana cevap ver benle ilgilen TÜLAAAAAĞĞĞYYY diye kızı darlıyorsun. Yeterince çekici değilsin, paran / tipin olsa bile ezikliğin kızı senden uzaklaştırmış.

Ha kız biraz kibarsa bunların hiç birini sana söylemeyecek, onun yerine depresyondayım zor bi ayrılık süreci geçiriyorum falan diyecek. Ama ertesi akşam senden kurtulmanın verdiği rahatlıkla da gidip berkecana dibini dövdürecek.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Mıymıntı bi adamsın, tülay nolur bana dön bana cevap ver benle ilgilen TÜLAAAAAĞĞĞYYY diye kızı darlıyorsun. Yeterince çekici değilsin, paran / tipin olsa bile ezikliğin kızı senden uzaklaştırmış.

Ha kız biraz kibarsa bunların hiç birini sana söylemeyecek, onun yerine depresyondayım zor bi ayrılık süreci geçiriyorum falan diyecek. Ama ertesi akşam senden kurtulmanın verdiği rahatlıkla da gidip berkecana dibini dövdürecek.

Tamam o zaman ne yapayım nasıl davranayım bir dahaki sefere?
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

Değerli dostlar, buluşmak isteme nedenim adam akıllı bir neden öğrenme isteğim. Onca emekten sonra en azından "başkası var" benzeri bir şey de olsa doğru düzgün bir cevap alıp bitmesini istiyorum.

beatifulmind said:

Bugün aradım meşgule attı. Mesajlaştık sonra. Devam etmek istemiyormuş.

burayı okuyup farketmemişim ben

devam etmek istemiyorsa
ayrılmak istiyorum demek değil mi sayın OP

ikna mı edeceksin devam etmeye
o da senin kadar sevse, senin kadar uğraşmaz mıydı
Sosyal ağlarda paylaş

Abi zorlama da, neden de arama boşuna. Kız gelip herhalde berkecan çok yakışıklı, uzun boylu ve zengin, ayrıca çok iyi dibimi dövüyor diyip seni kaybetmek istemez. Depresyondayım yalnız kalmalıyım yalanını sallar, sende hala umut var düzelecek diye beklerken berkecana gider. Kafasında bir ihtimal berkecan mızraklayıp bye çektiğinde sığınacak liman olarak kalırsın.

O nedenle en güzeli Ok o zaman diyerek, kendine başka yol çizmen. Ha yarın öbür gün berkecan siktiri çeker, telefona bakarsın özledim mesajını görürsün. O zamanda herkesin dediği gibi sende mızrağı takıp çıkmaya bak.

Bu saatten sonra ne kadar ilişki için üzülürsen, o kadar kendine üzülmüş olursun.O nasıl kendisini düşünüyorsa sende öle yapmalısın.
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Abi zorlama da, neden de arama boşuna. Kız gelip herhalde berkecan çok yakışıklı, uzun boylu ve zengin, ayrıca çok iyi dibimi dövüyor diyip seni kaybetmek istemez. Depresyondayım yalnız kalmalıyım yalanını sallar, sende hala umut var düzelecek diye beklerken berkecana gider. Kafasında bir ihtimal berkecan mızraklayıp bye çektiğinde sığınacak liman olarak kalırsın.

O nedenle en güzeli Ok o zaman diyerek, kendine başka yol çizmen. Ha yarın öbür gün berkecan siktiri çeker, telefona bakarsın özledim mesajını görürsün. O zamanda herkesin dediği gibi sende mızrağı takıp çıkmaya bak.

Bu saatten sonra ne kadar ilişki için üzülürsen, o kadar kendine üzülmüş olursun.O nasıl kendisini düşünüyorsa sende öle yapmalısın.

işde bu
şunun bir benzerini daha birkac hafta once yaşadim.2 hafta aynı işyerinde oldugumuzdan yüzüme bakmadı.hmm ok dedim beni gercekden seven bi kizla birlikteyim su an inada whatsup profilimi kizla olan fotomla degistirdim.ex cılgına dondü.bana en son soyledigi şey şuydu.sağ gösterip sol vurdun helal olsun.B)
Sosyal ağlarda paylaş

beatifulmind said:

axedice said:

Tamam o zaman ne yapayım nasıl davranayım bir dahaki sefere?

ilk sayfalarda yazmıştım sanırım. kız senden vazgeçmişse, isteklerinle, konuşmalarınla, yapacağın ya da söyleyeceğin herhangi birşey ile bu kızı döndüremezsin. yapılacak en mantıklı iş "düşmemek"tir. nasıl düşersin

- nerdesin? niye cevap vermiyorsun? bir şey mi oldu.
yapılması gereken : gelen cevaba göre, ok, anladım, tamam, kolay gelsin, kendine iyi bak, sonra konuşuruz. (o konuşana kadar yazman anlamsız)

-sebebini öğrenmek istiyorum.

yapılması gereken : sorma arkadaşım, bittiyse bitti öğrensen bir daha ki ilişkinde tekrarlamayacak mısın,ya da düzelttim tamam gel mi diyeceksin?

-yalnız kalmak istiyorum

cevap : anladım, yapabileceğim bir şey olursa haber ver. kendine iyi bak. bu kadar.

yani kız uzaklaştığı an çekmek için uğraşmamak gerekiyor. buluşma, sebep sorma filan yok birader. düşürme iyice kendini
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...