Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2017 - Bahar

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Çok fazla vasat anime var yeni başlayanlar arasında. İlk bölümler arasında öyle muhteşem çıkış yapan ilk bölümden hayran bırakan bir anime yok. Yeni başlayan animeler geçen sezona göre daha zayıf. Üstüne bir de Boku no Hero Academia, Shingeki no Kyojin, Shingeki no Bahamut, DanMachi(spinoff), Naruto filan gibi sağlam seriler aynı sezona sequel yağdırınca diğerleri sönük kaldı.

Ama yine de potansiyeli olan şeyler var arada. Daha 2. bölümlerdeler, 3. 4. bölümlere doğru belli olur gidişatı.

Sakurada Reset beklentilerimi karşılayacak gibi gözüküyor. Benim hype pastamdan en büyük payı bu aldı şimdilik.

Fukumenkei Noise güzel bi müzik animesi olucak gibi gözüküyor.

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho ilginç gözüküyor, batmaz da çıkmaz da hep böyle gider gibi bir hali var ama yine de tempoyu biraz arttırırsa bayağı potansiyeli var.

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records, bu da aynen. İzletiyor kendini, gidişatına göre potansiyeli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben eromanga sensei nin iki bölümünü izledim sorna "lan bir yerden tanıdık" dedim çizimler karakterler falan oemio nun yazarıyla mangakasının ikinci serisiymiş ahahah lan aynısının aynısı ya

onun haricinde 3. bölümler çıktıktan sonra neleri takip edeceğim daha bi belli oalcak keza ben baya bir şey beğendim bu sezon
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Seikaisuru Kado hoşuma gitti benim. ciddi, sci-fi, politik temalı bişiler izlemek isteyen bakabilir. pati mühendisleri izlesin özellikle. yavaş başladı ama bıktım lise animelerinden. arrival vari bi havası var.

Seikaisuru Kado 0-4

100% verimli infinite energy source baya enteresan bi tema. hocalarla falan geyiğini yaptığımız konulardı bunlar. millet çıldırıcak sanırım, japan vs all moduna girecekler hikayede, aksiyon orada başlar artık. US ile rusya ortaklaşa nuke atar falan lol

yalnız JAPAN BEST PEOPLE propagandasına sürekli eye roll yapıyorum. EKMEĞİ EN ÇOK ONLAR PAYLAŞIYORMUŞ NE LAN dsdfggh. dünyanın merkezi japonyaymış o yüzden indirdim kutuyu dese daha iyi yani.

birde science gurl potatochan olmasa iyiydi. öteki karakterler iyi baya. tsukai'nin hastası oldum.

https://gfycat.com/MeekLimpingKodiakbear

Sosyal ağlarda paylaş

shuumatsu baya tease ediyor ve yavaş başladı ama ilk sahneden de anlaşılacağı gibi sağlam suffering olacak gibi bi hava seziyorum. son bölümde re:zero'u anımsattı.

zero kara çok boş beleş ve lighthearted geçiyor. furry guts diyince mc yardırıyor falan sandım da alakası yok. yavaştan konuya giriş yapıp, world building kasıcaklarına sürekli bi furry pandering, oğlancılık gibi creepy temalar... yalnız her wagahai'de bir shot challenge'ı yapmak lazım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Rokudenashi Majutsu; beklediğimden iyi çıktı. yeni serilerden favorim bu. temposu baya iyi. setting ve mc mahouka direk ama mc itici değil, gintoki havası verdirmeye çalışmışlar biraz.

Re:Creators; poor man's FSN gibi. orjinal fikirde gerçek mangalardan karakterleri kullanmayı planlamışlar, crossover şeklinde ama yalan olmuş, mangakaların benim karakterim seninkini döver kavgası yüzünden lol. o zaman enteresan olabilirdi. (asuna, saber, madoka clone karakterler var zaten direk) black lagoon'un mangakasınınmış. aşırı infodump yaptılar bakalım artık aksiyonla plotu taşımaları lazım biraz. müzik sawano'dan, baya iyi her zamanki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Busou Shoujo Machiavellianism, çok şapsal bir battle shounen + harem kırması olmuş. bütün bölümü sırıtarak seyrediyorum. harem genre'sini sevmeme rağmen bu daha çok shounen havasında geçiyor mc'den dolayı. medaka box ile kill la kill'i birleştirmişler gibi. ecchi demişsiniz de yok gibi bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

"Blu-ray Pre-orders" said:

60.3k Granblue

*8.9k Frame Arms Girls

*8.4k Saekano S2

*7.2k Sin: Nanatsu no Taizai

*5.2k Eromanga Sensei

*3.5K SnK S2

*3.2k Star-Myu S2

*2.6k Boku no hero

*2.1k Akashic Records

*2.1k SukaSuka

japan yine şaşırtmamış.

re:creators fena gitmiyor değil aslında da, tek sıkıntısı şu. rem'in seiyuu'sundan bile bıktırdılar.

https://i.4cdn.org/a/1494203798669.jpg
22 bölüm olacak diye herhalde yavaştan alıyorlar biraz. setting, plot exposition bütün kartları oynadılar artık aksiyonla kurguyu işlemeleri lazım biraz.

bu sezon başlığını açmaya değecek seri yok yenilerden resmen, hep çıtır çerez.
Sosyal ağlarda paylaş

Sakurada Reset, Seikaisuru Kado, Zero Kara Hajimeru Mahou no Sho filan gidişatına göre hakedebilir ya.

Özellikle Sakurada Reset bi kaptırırsa iyice sürükleyecek gibi geliyor. Sufferinge doyalım bu sezon da. Bayağı hoşuma gitti.

Seikaisuru Kado tuhaf ama izletiyor, konuyu güzel bir yere bağlayabilirlerse bu da iyi olur.

Furry Guts ta çok güzel ama açıkçası çok müthiş bir şey olur diye pek beklentim yok aslında. 12 bölümmüş zaten, normal geçiyor şimdilik. Sağlam bi twist filan gelmedikçe işi zor, çok iyi ama en iyi değil bandında sıkışıp kalır.

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records ta aynı şekilde, güzel ama bi orijinalliği öne çıkan bi yanı yok.

Re:Creators ta aynı yolun yolcusu, aynı anda hem güzel hem vasat. Neyse, belki toparlar.

Shingeki no Bahamut ilk sezona kıyasla çok sönük geçiyor ama 24 bölümmüş, konu rayına oturunca kesin toparlar.

Fukumenkei Noise'a karşı da boş değilim.

Yalnız Granblue niye o kadar önde? Güzel mi? Hiç bakmadım, denemeye değer mi? Frame Arms Girl de aynı şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...