Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel's Avengers

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

Iron man ile oynamak zevkli ama sesine alışamadım. Filmdeki sesi bekliyor insan:

Bu arada insanlar "Hulk çok çabuk dayak yiyor. Hızlı can kaybediyor" şeklinde şikayette bulunmuş. Evet canı hızlı gidiyor ama PS4'de R2 tuşuna basılı tutup dövdüğünde hem heallanıyorsun hem armorun oluyor hem de agro alıyorsun. Mis gibi Hulk bence. 

Black widow bokum gibi

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Konu başlığı Sam tarafından Marvel's Avengers olarak değiştirildi
  • 8 ay sonra ...

%60 indirimi farkedip alsaymışım keşke nisan'da, şu anda free weekend ama %40 sadece. iron man oynamak bayağı keyifliymiş. captain marvel'ı bekliyordum gerçi. yalnız oyuncu sayısında azlığı hissettim matchmaking'de, free weekend'e rağmen hemen dolmuyor takım. roster'da hata yaptılar, daha popüler charları öne alacaklardı paki burkinili (komik kız gerçi) veya hawkeye sülalesi yerine.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

oyunu geliştirmeyi durdurduklarını açıkladılar ama sunucuları kapatmıyorlar, en azından henüz. kozmetik dükkanı kapatıp, bütün kozmetikleri ücretsiz eklediler.

gamepass'te bayağı oynadım geçen yıl jane thor'u eklediklerinde, eğlenceliydi bayağı. iyi ki kozmetik unlocklamak için kasmamışım ama lol. çokgüzel skinler var. hala gp'de bu arada.

maalesef cast olarak popüler karakter ekleyemediler, live service modeli de malum. yoksa aslında diğer yaptıkları oyunlar tutmuştu, yazık oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...