Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PTR 2.5

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Önemli gördüklerimi yazıyorum, bütün notlar için link: http://us.battle.net/d3/en/blog/20529333/patch-250-ptr-notes-1-31-2017

New Feature: Armory

Players may now save up to five different builds per character using the Armory
This new feature can be found in the town hub within each Act
Saving a build in the Armory will snapshot your character’s current gear, socketed gems, active and passive skills, and Kanai’s Cube powers
Equipping a saved armory build will automatically swap items and gear between the character and stash

New Feature: Crafting Mat Storage

Starting with Patch 2.5.0, crafting materials picked up or obtained through salvaging will now appear in a separate storage tab, freeing up space in the shared stash
This tab can be accessed through the Inventory window

Primal Ancient Items

Legendary and Set items will now have a chance to roll as Primal Ancient
These items are more rare than Ancient items and have increased stat ranges

Greater Rifts

The requirement for participating in certain difficulty levels in public games has been changed from current Paragon Level to highest solo Greater Rift clear, as follows

Torment I – VI: No Requirement
Torment VII: Solo Greater Rift 30
Torment VIII: Solo Greater Rift 35
Torment IX: Solo Greater Rift 40
Torment X: Solo Greater Rift 45
Torment XI: Solo Greater Rift 50
Torment XII: Solo Greater Rift 55
Torment XIII: Solo Greater Rift 60
Note: This change only applies to players on PC / Mac

Bounties

Bonus Acts have been removed
With this change, completing five bounties in any act will now grant you a Large Horadric Chest containing the same contents as the Horadric and Bonus Caches
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezon girdim, gene stash tab alır çıkarım diyordum sonra bi baktım önceki sezonlar full aldığım için bu sezon uğraşsam da alamıyormuşum. Hani en ufak bir yeni özellik yok, sadece tab için 2 hafta oynayacaktım onu bile vermiyorlar.

Şurda yazanlara bakıyorum, hani adam gibi bir şey gelmemesi biryere kadar ama yeni ancient tam bir utanç sebebi olmuş. Gele gele bu mu geldi yani aklınıza.

Gerçekten ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Ya ulan heartstone, overwatch skin ayağına parayı vuruyoruz, ek geliri olmayan diabloya serverları açıp ne yapacaz dediler oyuncu sayısını bilerek azaltmaya çalışıyorlar yada gerçekten çok farklı planları var.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun "maintenance mode"dayken daha fazlasını beklemek saçmalık olurdu.

Birkaç tane QoL özelliği getirmişler, onun dışında zaten Necro release'e hazırlanıyorlar.

Yeni oyuncu çekmek gibi bir niyetleri şu an için yok, grind manyağı core kitleyi oyunda tutmak için de Primal Ancient gibisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Akşamları az az oynaya oynaya t 8 i rahat yapan t 10 a girebilen bir bar bar yaptım ben.

Oyunun sorunu bence t6 dan sonra düşen itemların %99,99 unun çöp olması 20 tane hellfire amulet yaptım (farmer değilimdir çok vakit ayıramıyorum) statlarını göresiniz gülersiniz.

t 6 seviyesinden sonra item upgrade etmek için tek yol embesil gibi farm yapmak daha zoruna giriyorsunuz ama mekanik olarak aslında aynı itemlar düşüyor. e insanlar vakit harcamaya eğlenmeye giriyor sen aynı şeyleri veriyorsun sonuç bu. GRift 55 e girdim grupla evet daha fazla legandary düştü ama hepsi çöp, solo girebileceğimin 3 kat fazlasına girdim itemlar yine bir işe yaramıyorsa sorun vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'daki WQ mantığı biraz bu Cache ama içinden çıkanlar random olsa daha iyi olurdu aslında. Bounty'lere abanırdı insanlar. Ben de geçen oyniyim dedim grafik sorunu çıkartıyor, giremiyorum oyuna. Geforce update i yaptım falan ama yok, menü bile çıkmıyor simsiyah ekran. Oynayamıyorum garip şekilde. Sildim tekrar yükledim vs ama olmadı...
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten annesine küfür edicem çok az kaldı ya blizzard'ın. hayır zaten kötü bir oyunken nasıl hala en ufak bir müdahaleleri olmaz?

rune sistemi gelecek dediler, sekiz sezondur bekliyoruz arkadaş necromancer ile gelecekse allah belanızı versin zaten yani.

bu oyun firmaları gerçekten APTAL abi başka bir açıklaması yok bu işin. 2.5'e geçiş bu yama notlarıyla olacaksa gerçekten alsınlar oyunu yok ettik bitti kapadık sunucuları diyip yürüsünler baydılar hakikaten.

görünce sinirlerim bozuldu ya kaç sezondur aynı content ile moron gibi 2.5'i bekliyorduk bir sürü yerli yabancı insan. dalga mı geçiyorlar anlamadım ki?
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

oyunu beğenmeyenler neden beğenmediklerini de yazar mı

build çeşitliliği yok: her sezon 1 build op. onunla oynamazsan boşa oynuyorsun gibi oluyor.

oyun farm/loot oyunu fakat hiç bir zevki yok. Çünkü (neredeyse) 1 eşyanın en iyisini arıyorsun.

Oyundaki efektler tırt baya.

Tek yaptığın sabit grift dönmek (poe deki endgame mantığı bunda da olmalıydı. haritada RNG olmayına, çok monotonlaşıyor).

Bence sezonluk oyun değil. Alırsın 1 kez hikayeyi oynarsın, sonrasında devam etmeye bile gerek yok.

poe yi öğrendikten sonra anladım niye insanların diablo 3 ü sevmediğini. Poe nin ilk başta gelen iticiliği olmasa diablo 3 ü kimse oynamazdı diye düşünüyorum :P. aradaki fark muazzam. Resmen uçurum...
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

TheRiverBelow said:

oyunu beğenmeyenler neden beğenmediklerini de yazar mı

build çeşitliliği yok: her sezon 1 build op. onunla oynamazsan boşa oynuyorsun gibi oluyor.

oyun farm/loot oyunu fakat hiç bir zevki yok. Çünkü (neredeyse) 1 eşyanın en iyisini arıyorsun.

Tek yaptığın sabit grift dönmek (poe deki endgame mantığı bunda da olmalıydı. haritada RNG olmayına, çok monotonlaşıyor).

Bence sezonluk oyun değil. Alırsın 1 kez hikayeyi oynarsın, sonrasında devam etmeye bile gerek yok.

poe yi öğrendikten sonra anladım niye insanların diablo 3 ü sevmediğini. Poe nin ilk başta gelen iticiliği olmasa diablo 3 ü kimse oynamazdı diye düşünüyorum :P. aradaki fark muazzam. Resmen uçurum...

PoEde de en güçlü buildi oynamazsan oyunu boşa oynuyor gibi hissediyorsun.

PoEdeki harita RNGsi ile diablodaki GR rngsi aynı. Harita sabit değil hiç bir GRde.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

build çeşitliliğinden kasıt ne bilmiyorum da, her class'ın end-game'de 4-6 farklı şekilde oynanabilitesi var yani gayet. ha onu geçtim, dersen ki yükseklerde gözüm yok 60 filan yetiyor bana: LoN buildi ile dilediğin gibi oynayabiliyorsun.

efektlere bişey diyemicem. bence gayet tatlı, ama sen beğenmiyorsundur, olabilir.

poe'deki endgame mantığı bilmiyorum, oyunu oynadım ama endgame'e kadar değil. diablo'daki haritalar RNG değil evet. ama hiç değildi. 2012'den beri ortada olan bi oyunu 2017'de haritaları RNG değil diye eleştirmek yersiz değil mi biraz?

bir de diablo 3'ün poe ile kıyaslanıp "aradaki fark muazzam, resmen uçurum" şeklinde yerlere vurulmasının haksız olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...