Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Urban Fantasy / Mystery Detective konulu diziler

Bone

Öne çıkan mesajlar

Penny Dreadful, Constantine, Dresden Files, Gargoyles, Spawn TAS, Hellsing, Darker Than Black, Witch Hunter Robin güzel dizilerdi.

bu ayarda bir dizi arıyorum.

ortalık teen horror romance dizileriyle dolu, Teen Wolf, the Vampire Diaries, the Originals, True Blood vs... yakışıklı erkek güzel kız, vampir ve kurtadam aşk dizileri...
Supernatural var mesela, ilk bir kaç sezon Urban Fantasy kafasında giderken sonra o da pembe diziye bağlamıştı.

illa korkulu olmasına gerek yok, Dead Like Me, Dirk Gently's Holistic Detective Agency, Sherlock, Daredevil, True Detective kafası da ok. başlıktaki kısma dahiller.

Netflix'te Shadow Hunters, Travelers, Van Helsing, Ajin, Glitch varmış, bi de Magicians diye bişi gördüm.
deneyen var mı bunları, izlenir mi? yoksa Twilight kafası mı yine?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Netflix'te Shadow Hunters, Travelers, Van Helsing, Ajin, Glitch varmış, bi de Magicians diye bişi gördüm.
deneyen var mı bunları, izlenir mi? yoksa Twilight kafası mı yine?

Ajin çok güzel başlıyor da 2. sezonu baydı beni. Ha 4-5 günde bitirdim o ayrı. Gerçi şapkalı adam için bile izlenir ya Ajin.

Shadow Hunters o kadar ergen geldi ki(ben Twd falan seven bi adamım) 2. bölümü açmadım bile.

Van Helsing'de 4 bölüm izledim yüzüne bakmadım bi daha. Ne ana karakter sardı ne vampirler. Hep bi drama 'kızımı kurtarmalıyım'.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...

güncellemiş olalım.

American Gods, Preacher, Penny Dreadful, Dirk Gently's Holistic Detective Agency, The Dresden Files, Constantine güzel dizilerdi. bu kafada başka diziler veya animeler neler var?

belki buraya The Boys, Legion, Ash vs Evil Dead, The Witcher, Powers'ı da ekleyebiliriz.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi geçecek o az daha dayanın. Discordda ikna etmeseler ben de izlemezdim ama ilerde setting açılıyor dizi güzelleşiyor. Üst düzey bi yapım değil kesinlikle, ama izleniyor yani.

Gerçi bende urban fantasy bias ı var hem dresden files ı hem de World of Darkness ı çok sevdiğimden, ne zaman benzer setting görsem heves ediyorum. Da yani hanım bile başta ergen draması mı izletiyorsun diye çıkıştı ama sonradan sevdi divine ve papal muhabbetler odağa oturunca. Başta verdikleri BİLİM VS DİN cheese i bile tam böyle beklediğin gibi klişe çıkmıyor, demek orijinal çizgiromanında iş var bunun.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...